Skocz do zawartości

mini samochód rc


Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam zrobić samochód rc.Teraz nie wiem jak zrobić zawieszenie. Czy może mi ktoś pokazać plany tylnego zawieszenia? Bo przednie mam. Tak żeby z tyłu był napęd a z przodu silnik. Mam zdjęcia moich planów (ale tylko takie, że silnik będzie z tyłu) i oceńcie czy to przednie też jest złe czy bardzo złe :) ( pierwsze zdjęcie to zawieszenie tylnie, drugie to "hamulec" a trzecie to zawieszenie przednie)

post-9163-0-46095200-1354891972.jpg

post-9163-0-32230800-1354891985.jpg

post-9163-0-72166900-1354891993.jpg

post-9163-0-80803900-1354892860.jpg

post-9163-0-80997500-1354892875.jpg

post-9163-0-87336300-1354892888.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ,żadna uszczypliwość, a raczej partnerskie traktowanie. Nasz młody Kolega ma, jak napisał-10 lat. Więc przypomnij sobie drogi Przedmówco jak sam miałeś te lata :) Dobrze, że go ciągnie do modeli, ale na samodzielną pracę za wcześnie. Kiedyś modelarnie były na każdym osiedlu i wielu takich młodych zapaleńców tam trafiało... Przez długi czas modelarnię prowadziłem. Jak w Składnicy Harcerskiej powiesiłem ogłoszenie o naborze młodych to kolejka przed drzwiami stała. A teraz ? Mając 10 lat sam bez pomocy wiele nie zrobisz. A przez internet ,niczego praktycznego się nie nauczysz. Więc stąd moja porada... I moim zdaniem teraz to jest chyba najlepsza droga, do tego, żeby młody modelarz mógł się czegoś nauczyć. I to jest chyba jedyna droga... No ale zobaczymy jak ta budowa się rozwinie :)

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jak to jest nadal aktualne to mogę ci coś podpowiedzieć-

Mój mini samochód (troszkę zaniedbałem nad nim prace na rzecz innego projektu) to składanka.

Zawieszenie od XMods (30zł na allegro)

Aparatura modelarska 2ch

Serwo 9g

Jakieś proporcjonalne koła do reszty

Regulator od serwa standard (mam już umówiony, muszę tylko zapłacić)

4 Aku. Ni-Hm AAA

i zobaczymy

Koszt (kilka żeczy już miałem) to jakieś 50zł u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50zł u Ciebie to będzie to samo i u mnie. Nie wiedziałem co zrobić po samolocie, i pomyślałem o poduszkowcu, ale chyba przestawię się na samochodzik :). Wielkie dzięki za odpowiedzi ;)

Miło mi! :D

Link do zawieszenia

http://allegro.pl/xmods-kompletne-podwozie-silnik-przekladnia-i3146253211.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.