Skocz do zawartości

Corsair 140cm, depron - mój pierwszy model :)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie chłopaki mają trochę racji. Bartku, zrób na kartoniku jeszcze raz taki wydruk. Wytnij zegary a całość pomaluj na kolor kokpitu.

Tarcze zegarom można by poszukać lepsze i polakierować je, żeby sprawiały wrażenie szybki.

 

Może się przyda kokpit

http://www.navalaviationmuseum.org/nnam/virtualtour/?x=null&y=null&fov=null#MUSEUM/COCKPITS/FG-1/FG-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu miałem okazję obejrzeć model na żywo. Gdyby był kryty papierem, nie było by takiego efektu, zmieniam więc zdanie na ten temat ;) . Szkoda tylko, że przez to jest tak delikatny. W Wilczych dość mocno dokuczał wiatr, więc zdaje się tylko raz widziałem go w powietrzu, a Bartek wolał latać FunCubem :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegary można poprawić, chociaż na żywo to tak nie wygląda jak na zdjęciach. Na zdjęciach widać paskudnie raster po wydruku.

 

Na wilczolaskańskiej ziemi
post-11729-0-40723200-1408352385_thumb.jpg

post-11729-0-56872600-1408352617_thumb.jpg

Latał, raz w sobotę, i dwa razy w niedzielę, ale do zdjęć muszę dopiero dotrzeć. Podobno ktoś robił i chyba kręcił film. A wiatr, tak jak Marcin pisze, faktycznie był utrudnieniem, w dodatku, w sobotę wzdłuż pasa, za to w niedzielę jego kierunek był dość zmienny, ale głównie w poprzek pasa. Za każdym razem startowałem z duszą na ramieniu, ale obyło się bez strat. Bardzo się z tego cieszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku, musisz jeszcze zbudować płytę lotniska w skali, żeby pokazać łączenia płyt betonowych w odpowiednich odległościach, przystrzygać regularnie trawkę w tych łączeniach, no i oczywiście hangar z epoki:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej zrob przymiarke oczu bo sie moze przysnic ;)

 

co do pilota to licze ze jak w jaku 130 bedzie ruszal glowa i reka ;)

Piotrze, niestety mam złe wieści. Pilot niczym nie będzie ruszał (na 99%), a oczy będą malowane jako jedna z ostatnich rzeczy.

 

Jednakowoż, especially for you ;)

post-11729-0-31273400-1409148276_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.