Skocz do zawartości

budował ktoś juz PZL104 z depronu???


miro-er1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dzieki Wojtek ja mysle o rozpoczeci budowy z tych paneli tego planu ktory byles łaskaw mi wczoraj przetworzyc ale mam obawy bo jak wiesz ogon w wildze jest bardzo cienki i podatny na zlamanie wiec musial bym miedzy te manele wkleicz ae 2 prety weglowe 3mm, mam takze inne plany ale mialem nadz ze ma ktos takie juz sprawdzone DEPRONOWE , pozdrawiam

 

kolega Andrzej udostepnil takze jakies plany ale ja nie moge ich otworzyc sa niby w PDF ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie znajdziesz dobrych planów, to są fajne zestawy z EPP. Produkcji Marka Rokowskiego lub RC Pianka. Poszukaj w googlu. Ostatnio zbudowałem swój pierwszy model z epp i jestem zaskoczony prostotą budowy i przede wszystkim szybkością. Szczególnie, że właściwie budujemy głównie z podkładów pod panele, a prawdziwy depron jest dużo lepszy (sztywniejszy, bez prążków itd). Moim zdaniem łatwiej też taki zestaw złożyć w warunkach domowych i nie ma problemu z malowaniem (można użyć tanich farb w sprayu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPP jest o wiele lepszy do "rozbijania". To materiał elastyczny. Potrafi wiele znieść w przeciwieństwie do depronu, któremu nawet lądowanie w twardej trawie potrafi pokiereszować poszycie.

Kup sobie w celach poznawczych jeden zestaw z EPP, np Wilgę od Marka Rokokowskiego.

 

Jak się go obrabia poczytaj wątki z budowy modeli ESA, to sa modele z EPP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.