Skocz do zawartości

Hitec EZX-R


Irek M

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

nie podłączaj - jak nie spali się od razu, to i tak będzie się grzał i się spali po jakimś czasie.... No możesz mu dołożyć radiator (pamiętaj o paście termoprzewodzącej) i nawet do tego wiatrak. Wtedy pociągnie dłużej, ale wkraczasz już na pole minowe i licz się z eksplozją...

W przypadku tego konkretnego EZX-R to chyba trudno będzie dołożyć radiator, bo nie jestem pewien ale oryginalnie on ma chyba 3 radiatory rozdzielone małą szczeliną od siebie i trzebaby dołożyć trzy duże i też je odpowiednio rozdzielić (ale może mi się pomyliło z reglem od E-MAXXa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie pomyliło Ci sie, to dokładnie ten regiel. Ja mze dopiero zaczynam w modelarstwie lotniczym, ale w samochodowym siedze troche dłuzej i co moge powiedzieć o tym reglu to to, że przy odpowiednio mocnym silniku, nawet takim w zakresie maxymalnej obsługiwanej liczby zwojów, te regle lubiły sie palic już na 6 celkach. Nie warto ryzykować i przeginać z tym regulatorem. Więcej celek możesz podłaczyć do Hiteca HFX ale to też nie jest jakis super regiel. Sam taki posiadam i ludzie sie az dziwią ze sie jeszcze nie spalił.

 

Podsumowując, ja bym nie ryzykował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no i ja też nie zaryzykowałem. Regulator w połączeniu z dwoma silnikami 540 czy 550 nie radzi.ł sobie tak jak prosty regulator z fabrycznego zestawu. Prędkosć, jaką osiagał model wizualnie była duuuuzo niższa niż na zestawie fabrycznym. Oczywiście odjąłem ogniwo do 7 cel. Niestety porażka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam Kolegów. A czy do tego regła można podłączyć plimera 2P? I może ktoś wie przy jakim napięciu ten regulator odcina silnik? Lipol 2p daje 7.4V Minimalny spadek to 6.0V. Pakiet ni-mh 6 cel daje 7.2V Minimalne napięcie to także 6V. Czy można zamiast ni-mh użyć lipola?? Podejżewam że ten regiel odcina silnik przy 6V. Niech ktoś mnie poprawi jeśli sie myle.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.