Jump to content

wlodeklis

Modelarz
 • Content Count

  155
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Posts posted by wlodeklis


 1. Szukam instrukcji do regulatora Emax 60A taki jak na zdjęciu.

  Może ktoś ma PDF lub chociaż zdjęcie.

  Pozdrawiam Włodek.

  emax.jpg


 2. Świeca to 1,2Va nie 12V, odpalanie palcem raczej bym odradzał,najlepiej skontaktować się z jakimś modelarzem z twojej okolicy umówić się na lotnisku modelarskim porozmawiać pokaże co i jak pomoże w oblataniu modelu.Ktoś kto nie latał modelami może w kilka sekund rozbić model,a co gorsza zrobić komuś alb sobie krzywdę. Pozdrawiam Włodek.


 3. Nie znam szczegółów ubezpieczenia OC w Allianz wiem tylko że waga modeli max 5kg, można ubezpieczyć też cięższe modele chyba do 15kg ale cenna jest jakaś zaporowa.Ja mam ubezpieczenie w PSP.


 4. Dokładnie pamiętam był to wariant 2.

  U Nas na lotnisku ubezpieczenie OC jest obowiązkowe, każdy z Użytkowników ubezpiecza się gdzie chce ale większość ma ubezpieczenie w PSP albo Ci co latają lżejszymi modelami do 5kg w Allianz.


 5. U Nas na lotnisku kolega modelem motoszybowca uszkodził innemu koledze nowy samochód, napisał oświadczenie podobne do komunikacyjnego gdzie opisał przebieg zdarzenia,ubezpieczony był w PSP. Samochód został naprawiony w ASO bezgotówkowo Hestia wypłaciła bez problemu.Tak że myślę że ubezpieczenie w PSP działa, a przynajmniej działało bo było to kilka lat temu.

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.