Jump to content

Gruby

Modelarz
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kielce
 • Zainteresowania
  F3J
 • Imię
  Karol

Contact Methods

 • GG
  8206396

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gruby

  Modelarnia Kielce

  Modelarnia na KSM'ie została zlikwidowana w 2011r. W tej chwili niema żadnej typowo lotniczej modelarni na terenie Kielc. Każdy kto lata działa na własną ręke.
 2. Gruby

  Co nowego w pracowni

  wiesz może jaki wyszedł przybliżony koszt takiego kadłuba ?
 3. Gruby

  Moja modelarnia :)

  niestety ze względu na nauke, brak funduszy i miejsca na utylizacje lub przechowanie niektórych rzeczy troche sie to wszystko przedłużyło. prace znowu ruszyły pełną parą tak to wygląda na dzień dzisiejszy. wywiezione 30 worków szpargałó i dwa auta dostawcze złomu oraz drewna.
 4. zapomniałeś dodać że modele zostały zamówione dwa i to takie same
 5. Gruby

  Moja modelarnia :)

  Widze temat nieco zamarł więc troszke odświeżymy Jako że modelarnia osiedlowa do której uczęszczam od dziecka jest w stanie likwidacji, zostałem że tak powiem zmuszony do stworzenia sobie warunków w domu. Jako że mieszkam w domku jednorodzinnym i posiadam sporą piwnice mam spore pole manewru jedynie fakt że cała jest (była) zawalona różnego typu skarbami bardzo mnie zniechęcał. Na dzień dzisiejszy po 2 dniach pracy nabiera ono powoli kształtów a mój zapał do pracy rośnie:) poniżej zamieszczam pare zdjęć. Myśle że w ciągu 1-2 tygodni ( wszystko robie sam) wszystko będzie gotowe.
 6. właśnie dużo osób poleca te Eneloopy, zakupiłem 8 na testy do modeli i chyba do nadajnika zakupie takie same
 7. Witam. Jako że pakiet w nadajniku ma już swoje lata i jego czas eksploatacyjny zmierza ku końcowi chcę się zaopatrzyć w nowy. czy może ktoś powiedzieć coś o tym produkcie http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=12912. Czy ich żywotność i samo rozładowanie jest naprawdę tak jak to opisują, no i oczywiście czy te 3000 mAh to faktycznie prawdziwe 3000. Oczywiście w planie mam zakup 8 sztuk i ich zlutowanie ich w pakiet. z góry dzięki za pomoc
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.