Skocz do zawartości

[p] planów w miarę prostego modelu pod 1/x makietę


ender

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

 

Z racji zbliżającego się już zakończenia prac nad guppym (z projektu forumowego generalnie bardzo polecam ten model w wersji ciętej laserem składa się bardzo prosto i ładnie wychodzi) i oczekiwania na przypływ gotówki na zakup aparatury i pakietów czas pomyśleć nad czymś nowym do roboty.

 

Założenia konstrukcyjne pod silnik 6.5 mvvs (taki posiadam), możliwe nie bardzo skomplikowany i dobrze latający. Myślałem nad którymś z RWD opisanych w książce "Miniaturowe lotnictwo" Ale oba zrobił już mój ojciec wiec tak nie za bardzo chcę dublować modele.

 

Aby uprzedzić ew pytania latać nie latałem ale dłubać lubię:) na koncie mam sterusa, wicherka 25 (nielot, nieżyjący już) jakieś tam jaskółki i dudki itp. wicherka 50 w fazie trzeba wszystko od nowa bo kadłub jest mówiąc delikatnie źle wykonany. I tu jeszcze jedno pytanie czy da się czymś rozkleić klej typu CA (używałem UHU hart)?

 

Z góry dzięki za pomoc w wyborze:)

 

pozdrawiam

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.