Skocz do zawartości

MX-16s właczona przy kablu do symulatora...


ojdas

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

hmm ... trochę nie rozumiem :/ Nadajnik został włączony podczas gdy do nadajnika podpięty był kabel od symulatora tak ?? Kabel był podpięty do komputera ?? Czego się nie powinno ?? włączać nadajnika z kablem od symulatora?? :P to jak mam latać na wyłączonym nadajniku

 

PS..przepraszam - poprostu nie rozumiem sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, koledzy i co się tak dziwicie wysuwając pochopne wnioski. Piotr napisał jak najbardziej poprawnie, ponieważ w przypadku MX16, DX7, DX6 i pewnie jeszcze innych aparatur do korzystania z symulatora przez interfejs nie włącza się nadajnika ponieważ wykonuje to sam nadajnik po umieszczeniu w nim odpowiedniego kabla, a w instrukcji przestrzegają przed włączaniem w takiej sytuacji za pomocą włącznika.

Jak to trwało chwilę to penie nic się nie stało, wystarczy włączyć i sprawdzić czy działa, a gdyby nie działało to najpewniej przepalił się bezpiecznik 3A który bardzo łatwo wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie działało to najpewniej przepalił się bezpiecznik 3A który bardzo łatwo wymienić.

 

To mnie uspokoiłeś, że mimo błędów jest zabezpieczenie. Włączałem nadajnik i wszystko działa wiec mam nadzieje, że nic się nie stało...

 

pzdr.

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.