Skocz do zawartości

Witam wszystkich modelarzy a w szczególności miłośników lot.


Soviet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! :-)

W wieku szkolnym marzył mi się model samolotu zdalnie sterowanego. Niestety w tamtych latach był to spory wydatek. Skończyło się na drewnianym, swobodnie latającym szybowcu AS-2 który wzbił ze dwa razy :-) Trochę czasu upłynęło od tamtych chwil. Równo rok temu kupiłem model/zabawkę śmigłowca LamaV3 który spełniał chęć latania modelem. Od jakiegoś czasu z dnia na dzień rośnie mi ciśnienie na model szybowca elektrycznego (dzisiaj nawet już mi się snił :-D), który by wprowadził mnie do modelów RC. Dlatego zacząłem czytać to forum. Wybór jak na razie padł na dwa motoszybowce: SKII i AWS-28 z tym że skłaniam się do tego drugiego. Generalnie zależy mi na modelu 4 kanałowym. Wiem, że żółtodziobom zaleca się latanie bez lotek, tym niemniej myślę że dam sobie rade :-)

 

Pozdrawiam

Mikołaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.