Skocz do zawartości

Zastępstwo AXI 2808/24 do modelu ARROW 3d!!


Koper20

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki za pomoc ,ale wolałbym coś dostępnego w Polsce!!

Ostatnio sie zastanawiałem nad silnikiem DUalsky XM 2834/10 870kV modele od 700-1400g, śmigła od 10-12 cali! Jak uważacie dobry taki układ bedzie.

 

http://www.nastik.pl/dualsky-xm2834ca10-p-1955.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem RAY 3530/14 do Fun'a o wadze ok 750g i ciągu było tak "na styk". Zawisał na śmigle (na świeżym pakiecie), ale o wyjściu w górę nie było mowy.

 

Jeśli model ma służyć przede wszystkim do latania 3D, to dobrze kombinujesz, żeby poszukać czegoś o kv mniejszym od 1000, do śmigła powyżej 10 cali.

 

Tylko czy akurat ten DUALSKY? Nie miałem - nie wiem. Moc poniżej 300W - może nie dać rady. Końputer wylicza, że max. ciąg statyczny to 1kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latałem tym modelem na silniku KEDA A22-20l i spełniał wszystkie wymagania. Skoro ten dualsky pociągnie na 4 celach to będzie trzeba zmienić opcję bo posiadam tylko pakiety 3 s. A co myślicie o EMAX 2810 ten ponoć ciągnie modele 3d do 750g tyle że dużo Amperów bierze bo aż 38A :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.