Skocz do zawartości

HITEC OPTIC 6 czy ktoś może mi pomóc odpalić ten sprzęt


lisartur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem początkujący kupiłem ten komplet nadajnik odbiornik 4 serwa

i nie wiem od czego zacząć włączyłem odbiornik i nadajnik mam kwarce włożone serwa podłączone po CH1 CH2 CH3 CH4 ale ruszając drążkami nic się nie dzieje

Czy ktoś może pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A włączył ci się ekran w aparaturze?? bo dioda sie zapali nawet jak jest za mało napięcia na pakiecie, powinno być powyżej 9,5v bo inaczej aparatura się rozłącza i nie reaguje nic!! może naładuj pakiet od optika i wtedy zobacz czy ci się zapali ekran!! Druga sprawa kwarce podłączasz tak: do odbiornika ten ze znaczkiem R-reciver , a do apki T-transmiter. do odbiornika podłączasz kable zawsze żółtym do góry lub w stronę odbiornika, bateria ma tylko czerwony i czarny i podłącza sie ja do specjalnego gniazda oznaczonego jako (B)-bateria. jeśli ci nie zadziała w takiej konfiguracji to może masz coś przestawione w oprogramowaniu aparatury. Najlepiej zgłoś sie z tym do jakiegoś modelarza to ci powie co z tym jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.