Skocz do zawartości

Jak podłączyć aparaturę DX6i


DARIUS1

Rekomendowane odpowiedzi

jestem początkujący i mam problem jak podłączyć odbiornik ar6200 modelik to cessna 50 ,7-serw lotki 2 serwa klapy 2 reszta po 1 i tu moje pytanie jak podpiąć lotki na kablu Y czy osobno jak osobno to nie mam gdzie podpiąć klap zostaje mi wejście gear jak lepiej to zrobić proszę o radę, dodam pierwsze radio pierwszy model czyli laik ze mnie w tych tematach.W instrukcji od cessny jest opis mikser elevon i tu już jestem całkiem rozłożony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Osobiście jestem zwolennikiem rozdzielenia lotek, więc jak odbiornik na to pozwala to jak najbardziej skorzystać z funkcji Elevon i drugą lotkę na Aux1 dać. Będziesz miał wygodną regulację położenia lotek i dodatkowo możesz w funkcji klap ustawić wychylenia do góry jako hamulec i przyśpieszenie schodzenia. Razem z klapami, które jak słusznie zauważyłeś można podłączyć przez kabel Y do Gear. Dzwignia klap i tak ma tylko jedną pozycję, więc nic się nie zmieni w możliwości konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.