Skocz do zawartości

[P] Coś pod silnik 0.8 cmm


Ybami

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry Ci napiszę, że 0,8 to trochę za mało na akrobata RC. Model musiałby być mały i lekki. A pamiętaj, że dojdzie Ci do wagi jeszcze wyposażenie RC. Te małe silniczki to stosuje się raczej do wyciągania szybowców, lub do małych uwięziówek.

Jeżeli chcesz mieć coś większego to musisz się liczyć z kupnem silnika, a jeżeli chcesz zostać przy silniku (podejrzewam, że jest to COX) to zbuduj sobie szybowiec i użyj tego silniczka, żeby Ci go wyniósł w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem, ale przypomniałm sobie. W jednym ze starszych numerów MODELARZA były plany modelu Kitty Hawk. Balsowy model górnopłata rekreacyjnego. Jeżeli dobrze pamiętam to chyba był na 0,8. Popytaj może ktoś ma na forum te plany. Ja mam, ale w Polsce, więc nie za bardzo mogę Ci teraz przesłać, a lecę do kraju dopiero w wakacje. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.