Skocz do zawartości

Podłaczenie serw i elektroniki w mig 29


chrisk8

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to czy Ktos wie jak poloczyc serwa z odbiornikiem tak aby w modelu miga 29 stery wysokosci mogly wychylac sie zarówno rowno a przy ruchu latka zeby wychylały sie roznicowo tak jak to ma miejsce w prawdziwych migach.Jetem poczatkujacym i stad to pytanie.Z Góry dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Musisz mieć radio z komputerem z mikserem tzw V-Tail lub Flaperon. Wtedy w przypadku 1. serwa podłączasz pod kanały do steru wysokości i kierunku. W przypadku 2. pod kanał lotek i klap. Bez informacji jakie masz radio nic więcej nie da się zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć radio z komputerem z mikserem tzw V-Tail lub Flaperon.

... chyba z mikserem delta? :shock:

Jeżeli radio nie posiada takiego miksera, to można kupić zewnętrzny mikser elektroniczny montowany w modelu. Jak ktoś się uprze, to można zrobić i mikser mechaniczny.

A tytułem ciekawostki: można ustawić nadajnik pod kątem 45° w bok i też da się latać :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.