Skocz do zawartości

Ładowarka E_sky 2&3cel


paweł1919

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam pakiet Zippy 2200mha 15C 3S, kupiłem ładowarkę tak jak w temacie. Włączyłem ładowarkę, podpiąłem pakiet no i się ładuje. Mija 3 godziny, 5, 6,8 godz a ona dalej się ładuje. Wiem że ta ładowarka ma mały prąd ładowania ale aż tyle jej zajmuje naładowanie pakietu, :( oczywiście się jeszcze nie naładował, ponieważ miga zielona dioda, a powinna świecić. Czy wszystko według was jest w porządku? Wiem już że będę musiał się zaopatrzyć w coś lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Powinien ładować się koło 3 godzin - sprawdź miernikiem stan naładowania pakietu - pewnie będzie naładowany - te ładowarki miały ze 2 chyba wersje i w niektórych miga niektórych świeci lub gaśnie zielona lampka - którą masz - nie wiem....musisz zobaczyć następnym razem co się będzie działo pod koniec ładowania i sprawdź miernikiem napięcie

 

PS poprzeglądaj inne tematy bo już o tym było

 

http://pfmrc.eu/search.php?mode=results

 

wpisz ładowarka e-sky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem z ładowarką E-Sky. Co ciekawe u mnie wystąpił po pewnym czasie użytkowania ładowarki. Przebadałem i wyszło co jest przyczyną. Ładowarka tak naprawdę nigdy nie kończy ładowania. Cały czas bada napięcie na akumulatorze i jeśli jest choć o 0.01V mniejsze niż magiczne 4.20V/celę, to doładowuje malutkim prądem. A napięcie na Pakiecie zawsze spada po odłączeniu ładowania. Więc ładowarka próbuje go doładować. I tak w kółko. Jeśli jeszcze do tego dojdzie ciut zawyżone napięcie na ładowarce (często się zdaża), to ładowanie trwa i trwa. Ładowarka ładuje prądem 800mA, a pod koniec ładowania prąd się zmniejsza.

Ja bym uznał, że po 4 godzinach pakiet jest naładowany, mimo mrugania diody.

 

Inną przyczyną może być zużyty pakiet, lub mocno rozjechany. To też spowoduje mega - długie ładowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.