Skocz do zawartości

TOTO 7 jakie silnik regulator i śmigło macie w swoim modelu


lisartur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam wielką prośbę do ludzi którzy bawili się tym modelem alby napisali jakiego sprzętu wymienioego w temacie użyli do swojego samolotu i jak się ten samolot zachowywał

 

Temat mój jest podyktowany tym że chcę zakupić osprzęt ale jest tyle ludzi wypowiadających się na forach że zgłupiałem co mi uciągnie moje TOTO-1 (waży już 600g bez osprzętu) dlatego proszę osoby które miały z tym doswiadczenie o wypowiedzenie się

 

Pozdrawiam

I dziekuję za czas poświęcony na odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na stronie Motylastego sprawdzałeś. Wydaje mi się że napęd jaki zastosował konstruktor modelu powinien być jak najbardziej odpowiedni. Pozwolę sobie jednak zacytować

 

 

"Do napędu modelu posłuży silnik bezszczotkowy BM2408-21 + regler Dynam 25A + śmigło 8x4 GWS odbiornik Rex5Mpd, serwa mini Conrad , TowePro SG-90."

 

 

"Mój prototyp waży 920 g, na wspomnianym napędzie spokojnie pnie się do góry, w trakcie oblotów nie wymagał jakiejkolwiek regulcji, czy też trymowania."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.