Skocz do zawartości

Płyta EPP sklep Warszawa


ursus

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niedawo był temat o sklepach modelarskich w Warszawie.

Ale te większe znam i raczej nie dostaniesz "od ręki" takiej płyty, a w Modelarni ostatnio widziałem Izoflor zielony 6mm po 12zł arkusz. A w Komforcie, ten sam wychodził po 4zł.

Możesz ewentualnie odwiedzić skłądy budowalne i poszukać pianek do ociepleń. Szczególnie te do fundamentów są bardziej zwarte i wytrzymalsze. Kilka osób tutaj budowało z takich materiałów udane modele. Cena też będzie bardziej okazyjna niż w modelarskim.

Albo jak mówił przedmówca :ble: Zamawiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No wiec tak: w modele.sklep.pl nie maja i watpliwe zeby jeszcze mieli w ofercie.

 

Mi bardzo potrzebna byla plyta grubosci 15-20mm zeby zrobic z niej kadlub malego slowflyerka ktory mi ostatnio chodzi po glowie.

 

Wygooglalem styromax gdzie zamowilem kilka roznych plyt. Plyty sa gietkie i konieczne jest usztywnienie tych cienszych.

 

Dzisiaj rano zabralem sie za projekcik, szlo pieknie do momentu kiedy zaczalem kleic pierwsze elementy klejem CA. Ze zdziwieniem stwierdzilem ze CA zachowuje sie niczym woda na tych plytach. Nie skleil nic oprocz moich palcow, spodni i koszulki!

 

Chemik ze mnie zerowy ale do tej pory wszystkie epp kleily sie ladnie CA.

 

Czy ktos mial do czynienia z tym materialem i udalo mu sie dobrac jakis klej?

 

Pozdr.

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.