Skocz do zawartości

szkoła latania


romanov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Chciałem zaproponować pomysł Szkoły Latania.

Nie byla by to szkoła w sensie jednego miejsca ani jednego czasu.

Pomysł skierowany jest do nowych adeptów sztuki latania.

Praktycznie co wekend wiekszość z nas lata.

Latamy na wlasnych podworkach i na lotniskach modelarskich.

Proponuje aby zglaszać na forum czas i miejsce kiedy bedziemy latać i zapraszać mlodych modelarzy aby do nas dolaczali i wspierać ich radą jak i wszelka inna pomoca. Nich zaczną latać pod naszym okiem. Dla nich pierwsze kroki sa najwazniejsze.

Modelarnie tez niech zglaszaja kiedy i gdzie latają aby niezrzeszeni mogli przyjechać i z nami uczyc sie latać.

 

Czyli wyglada to tak ze zglaszamy ze w dniu tym o godzinie tej w miejscu tym bedziemy przez 2 czy 3 godziny obecni i chetni niech sie zglaszają.

Mysle ze jesli uda nam sie choc 2 czy 3 osoby namowic na korzystanie z takiej pomocy to juz odnieslismy sukces a grono modelarzy sie powiekszy.

 

To samo dotyczy wszystkich tych ktorzy chca podciagnąć sie w lataniu akrobacyjnym tez mozna by bylo zorganizować takie spotkania gdzie podpatrzymy lepszych i czegoś sami sie nauczymy.

 

A przy tym dobra zabawa jak i nowe znajomosci napewno sie przydadzą.

 

Czekam na Wasze opinie i sugestie w tym temacie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Mysle ze jesli uda nam sie choc 2 czy 3 osoby namowic na korzystanie z takiej pomocy to juz odnieslismy sukces a grono modelarzy sie powiekszy.

Już 3 osoby tak uczę latać na kablu trener-uczeń, a jedna z nich już całkiem nieźle sobie radzi.

 

Myślę że taki pomysł należało by poprzeć, jest to dobry sposób na nauke. Jest dużo miejsc gdzie jest spora liczba modelarzy i kilku adeptów wokoło, którzy mogli by przyjechać tylko pewnie nie wiedzą gdzie i kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja osobiścir uczę 2 osoby latać na kablu modelami ESA.

Jeśli jest ktoś zainteresowany oblotem/nauką na kablu w okolicach Wrocławia piszcie na gg(4929428 często nie widoczny) to może się jakoś dogadamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.