Skocz do zawartości

Modelarnia Lotnicza w Białymstoku


leszek-bart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Niedawno zostałem instruktorem w Modelarni Lotniczej przy Klubie Osiedlowym "Kaktus ' w Białymstoku . Zapraszam wszystkich zainteresowanych budową lub pomocą w budowie modeli lotniczych i nie tylko do modelarni . Mieści się ona w piwnicy bloku przy ulicy Zielonogórskiej 30 na Osiedlu " Zielone Wzgórza " . Końcowy przystanek autobusów MPK nr 21 i 25 . Zajęcia odbywają się we wtorek w godzinach 15-20 , czwartki od 17 do 20 i piątki od 14,30 do 17 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam . No i modelarnia decyzją Spółdzielni Mieszkaniowej przestaje istnieć , bo nie opłaca się jej dalej utrzymywać . Można przecież pomieszczenia po modelarni wydzierżawić i na tym zarabiać . Kryzys dotarł i do Białegostoku . :cry: Dano mi tydzień czasu na zakończenie prac z modelami . :evil: . Dobrze , że pozwolono rozdać modele dzieciom (niekompletne , niedokończone wynieść do śmieci :cry: .)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki szacun dla Ciebie Leszku !!!

 

dzieci żal, masz rację rozdaj im wszystko co dadzą radę same pokończyć, strasznie mi przykro czytać takie rzeczy, ale sam wiem , że dokładnie tak jest jak piszesz choć wierzyć się nie chce ...

 

:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witaj

Ja bym tego tak :twisted: nie zostawił idż z tym do gazety ,burmistrza i gdzie jeszcze można i walcz bo jest o co ,dlamnie ważniejsze zawsze bedzie wychowanie młodzieży niż jakiś sklepik w piwnicy,a jak sprawę nagłośnisz to bedzie tobie łatwiej .

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.