Skocz do zawartości

Czym najlatwiej wysłać model?


bigkris

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

dokladne pakowanie? :) w sumie patrzylem wlasnie na ich oferte. wymiary nawet znosne maja, tzn do 2m. cena to chyba cos kolo 40-50zl wyszla. w sumie mam nadzieje zmiescic sie w wadze do 5kg. teraz pozostaje to tylko sensownie poskladac zeby weszlo ladnie do pudla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.W ub. tygodniu sprzedałem EG. Paczkę a właściwie ,,pakę,, wysłałem kurierem z firmy GLS. Wielkość paczki ,suma boków wyliczana według wzoru nie może przekroczyć 3m. A wzór jest taki : L (długość) + 2A (suma dwóch boków podstawy) +2B ( suma dwóch pozostałych boków podstawy = 3m (lub mniej). Niestety wcześniej nie wiedziałem o tym, zrobiłem paczkę i po telefonie do firmy okazało się że moja paczka ma 3,06m i nie może być przyjęta. Przerobiłem ją na tyle ile można było aby EG nie miał zbyt ciasno :D ostatecznie sumaryczny wymiar wyszedł 2,99m, wymiary paki dla EG to L=119cm , A=50cm , B=40cm. Wysyłka kosztowała 48pln przy wadze do 10kg. Należność za model została uregulowana wcześniej. Problem jest taki że do dziś nie wiem czy paczka dotarła bo odbiorca jeszcze się nie odezwał :(

Przesyłka wewnątrz

808c1825871b8ea2m.jpg

I w całej okazałości.

d69962553c82d3bcm.jpg

Pozdrawiam Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zapytałeś o sedno sprawy. To była moja pierwsza i ostatnia wysyłka gotowego modelu. Płyta pilśniowa 3mm ok. 30pln, sporo wkrętów 3,5x15, ok 20mb. taśmy zbrojonej. Robocizny nie liczę ( chociaż zapewne trzeba) bo mam możliwości i warunki samodzielnego wykonania takiej paczki. I wiadomość z ostatniej chwili: model dotarł w całości żadna krzywda go nie spotkała. Dla mnie kamień z serca a dla odbiorcy radość i oto właśnie chodzi. :D

Pozdrawiam Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.