Skocz do zawartości

VI Małopolski Piknik Lotniczy w Krakowie


Patryx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Już niedługo, bo 27 i 28 czerwca 2009 jest organizowany VI Małopolski Piknik Lotniczy w Krakowie na zachodniej części Lotniska Kraków-Rakowice-Czyżyny w Nowej Hucie. Przybędziecie na tą imprezę?

 

A jakieś dokładniejsze informacje tzn. warunki uczestnictwa, rozpoczęcie pikniku, dojazd itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki uczestnictwa????
- kupno biletu wstepu :D No chyba ze latasz tez tymi duzymi maszynami :)

wiecej tutaj http://www.pikniklotniczy.krakow.pl/

 

edit:

No...Panowie.W tym roku zobaczymy wicej ....

 

Hawker Sea Fury

Consolidated PBY-5A Catalina

North American T-6 Harvard 4

North American T-28 Trojan

Rockwell OV-10B Bronco

Piaggio/Focke Wulf FW-149

Dornier Do-27

Dornier Do-28D Skyservant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę padało. kilka samolotów latało, ale ogólne odczuwam pewien niedosyt. Jutro może wpadnę na godzinkę lub 2. dziś tylko pilnowałem samolotów w małym hangarze. Artemis3 wy się dziś rozłożyliście koło stoiska składnicy modelarskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać pogoda namieszała ale co chciałem zobaczyć zobaczyłem, najlepsze było to że po tym całym deszczu jak Kairis startował wyszło słońce i niebieskie niebo :D

Trochę fotek-słabe bo słaby aparat był wolny :wink:

http://picasaweb.google.com/Pawelmilk/VIMaOpolskiPiknikLotniczy#slideshow/5352111232309283522

 

dscn6020.jpg w900.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Jaka dziś pogoda w Krakowie - jak z pułapem chmur?? bylem wczoraj na pikniku i kiepsko było z pogoda - mieszkam w Olkuszu i nie wiem czy jest sens jechać 50 km jak pogoda nie dopisuje - proszę o szybkie info od kogoś na miejscu :)

 

PS. czy pokazy dziś odbywają się zgodnie z planem..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.