Skocz do zawartości

jak zwykle niedopatrzenie!!!! i leń!!!!!


piotr

Rekomendowane odpowiedzi

niedziela........ piękne popołudnie, wkońcu wyrwałem się od półtora miesiąca :D polatać. Zapakowałem model fun fly-a do swego grata i sruuuuu na łąki. Oczywiście ładowanie aku :) zmiana kwarcy , sprawdzian działania sterów, tankowanie i piękny lot. Mój stary OS MAX 61 FP mnie nie zawiódł jeszcze ani razu. 20 min lotu :lol: uhmmmmmm. Kolejny sprawdzian. Zmieniłem śmigło na 13X5 :shock: to jest boskie!!!! piękny lot, większy ciąg-ideał, :cheers: silniczek w pewnych momentach to miał dźwięk podobny jak czterotakt(balsam dla ucha) :D. Lot nr 3: jak zwykle wszystko OK. sprawdzian., a że wysoka trawa i model łapie śmigłem podłoże to go z ręki, pełna moccccccccc.......... :shock: ster w górę a on nic???? Piękny kret :scratch: samolot wyrżnął w piaszczystą drogę, tuman kurzu, nic nie widać, kolega pobiagł zobaczyć co się stało. Na szczęście nic, skończyło się na zgiętym podwoziu. Okazało się że snap od steru wysokości się wypioł( w trakcie sprawdzania sterów serwo oczywiście popchnęło ster do dołu, a w górę to nikt nie patrzył czy zadziałało ) i tak to bywa czegoś nie dopatrzysz lub nie chce się czasami zajrzeć do środka- bo to model trzeba rozbierać :( i mamy włąsnie taką niespodziankę. Większość z nas gdyby nie takie nispodziewanki to miała by całkiem pokaźną kolekcję modeli hehe :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.