Skocz do zawartości

Złota polska jesień


kr3cik

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

kr3cik,

Nie dziw się, że mało ludzi ogląda Twój "film" do końca, nic do tego nie zachęca. Nic się w nim nie dzieje, no może trochę, a muza tylko utwierdza w przekonaniu, że tak będzie do końca. Polecam filmik z linku Malkera. Bez latania, ładnie i elegancko i więcej się dzieje niż podczas 10 minut lotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kr3cik,

Nie dziw się, że mało ludzi ogląda Twój "film" do końca, nic do tego nie zachęca. Nic się w nim nie dzieje, no może trochę, a muza tylko utwierdza w przekonaniu, że tak będzie do końca. Polecam filmik z linku Malkera. Bez latania, ładnie i elegancko i więcej się dzieje niż podczas 10 minut lotu.

Nie dziwię się nikomu, że nie ogląda filmiku do końca. Polska, na szczęście, to wolny kraj. Jednak zadawanie pytań na temat niego świadczy o jakimś zainteresowaniu, które mogłoby skutkować obejrzeniem do końca, a moje poprzednie wypowiedzi miały na celu jedynie zwrócenie uwagi na to, że te informacje zostały już podane i dlatego nie powtarzałem ich tutaj.

 

Co do tego co się w tym filmie dzieje, lub nie dzieje to ciężko w trakcie latania modelem akurat trafić na spektakularny wybuch wulkanu :) a film ten zresztą nie miał na celu pokazywania tego typu fajerwerków, tylko pokazanie okolicy w której latam w jesiennych kolorach.

 

Co do muzyki to przykro mi, że nie trafiłem w twój gust :oops: :P

 

Filmik z linku Malkera to zupełnie inna kategoria i nie pokusiłbym się o porównanie tych dwóch filmów. a jeżeli potrafisz nakręcić aparatem cyfrowym i tak elegancko zmontować film z lotu aby był podobny treściowo do filmu Malkera to chętnie popatrzę.

 

 

Pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.