Skocz do zawartości

Ot taka nowość na Discovery Science :)


Marcin81

Rekomendowane odpowiedzi

Stare jak świat :) Tyle, że chyba na innym discovery oglądałem.

Ścigają się autkami potem ślizgaczami, a na koniec tor przeszkód helikiem...

Ogólnie nudne trochę.

Był na Discovery inny program co taki starszy Pan pokazywał wykonanie jakiegoś modelu i tłumaczył wszystko, ale nie pamiętam nazwy widziałem tylko odcinek jak z balonika i dwóch silniczków zrobił sterowiec.

 

A tak poza tym to :

Pewnie powtórki będą puszczać jak to zawsze mają w zwyczaju

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był na Discovery inny program co taki starszy Pan pokazywał wykonanie jakiegoś modelu i tłumaczył wszystko, ale nie pamiętam nazwy

To był program "Modelmania", ten starszy pan to Roy Lever.

Było tego raptem kilka odcinków powtarzanych do znudzenia.

 

Powtórki to specjalność Discovery TV :devil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nagrane z 3 odcinki modelmani, między innymi o makietach, i jak mnie co nachodzi to lubię wrócić i obejrzeć to samo z 20 raz :D

Niestety VHS a tak to bym wrzucił, może jak połączę z nagrywarką się uda ale na razie nie wiemy jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od jakiegoś miesiąca pokazywali na discovery program "ROBOTICA"

modele w nim muszą pokonywać różne przeszkody a na koniec dwaj finaliści walczą ze sobą na arenie.

Od dzisiaj ma być emitowany program "Szaleństwo zdalnie sterowanie" (walczą w nim na lądzie ,wodzie i w powietrzu).Prawdopodobnie będzie on emitowany w każdy wtorek od godziny 15 (2 odcinki po 30 min) na discovery science.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj ma być emitowany program "Szaleństwo zdalnie sterowanie" (walczą w nim na lądzie ,wodzie i w powietrzu).Prawdopodobnie będzie on emitowany w każdy wtorek od godziny 15 (2 odcinki po 30 min) na discovery science.

Właśnie zdziwiłem się jak zobaczyłem ten program - wreszcie coś o naszej tematyce - mimo wszystko kolega Raptorem 30 bardzo ładnie latał :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zdziwiłem się jak zobaczyłem ten program - wreszcie coś o naszej tematyce - mimo wszystko kolega Raptorem 30 bardzo ładnie latał :)

Czy chodzi panu o tego 16latka z 1 odcinka ?

Rzeczywiście on latał świetnie .Mimo dużej przewagi rywala prawie zremisował.

 

Według mnie lepszy był odcinek nr.2.

Tam były dużo fajniejsze autka (szczegulnie ten na nitro) a także helikoptery (jeden z zawodników 2 razy walnął w bramkę.Natomiast ten drugi mógł się rozpędzić do 150 km/h :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.