Skocz do zawartości

Szybowczyk prawie dlg/hlg imię - "coś"


msegen

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

 

Po zrobieniu Kolibri ,którego jeszcze nie ulotniłem , spróbowałem swoich sił w szlifowaniu deski balsowej , z której to powstał płacik 69 cm rozpiętość , 7,2cm długość żeberka ( to chyba cięciwa ? ) waga 105gram :? .

 

Trochę danych:

rozpiętość : ok. 69cm

długość : 54,5cm

waga : ok. 105g

profil : NACA M10*

 

* profil troszkę zmodyfikowany i pomniejszony do około 5mm grubości w najgrubszym miejscu i długości 7.2cm .

 

Wyposażenie :

2x serwo 9g z walkery22e

1x odbiornik z walkery22e

1x li-pol z nokia 3200

 

Zobaczymy czy to w ogóle poleci , jak nie to skrzydła pójdą do le'crobe.

 

Starczy tego ględzenia i 8 fotek.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Ps. wiem model nie za ładny :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

nikt mi nie wmówi ze to będzie poprawnie latać, działać i co tam jeszcze. Napęd sterów to jest abstrakcja. zawiasy.. tu już nawet sie nie wypowiem. Może byś jednak pozmieniał kilka rzeczy? skrzydełka już niech będą, ale kadłub można zrobić lżejszy i mniej kanciaty, mozna nawet całą elektronike na zewnątrz wypuscic, ale zeby przynajmniej z sensem było to zrobione. zawiasy jesli juz taśmowe, to na całej długości statecznika ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.