Skocz do zawartości

Wybór regulatora


uve

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dziękuję za info. Zmieniłem temat posta.

 

 

Posiadam silnik AXI 2820/14, zasilany będzie pakietem 4S. Znalazłem informację, że dedykowany regulator to Jeti SPIN 44. Czy w takim razie w zupełności wystarczy regulator 44 amperowy ? A może lepszym rozwiązaniem będzie Turnigy 60A lub EMAX ESC 60A ?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziękuję za info. Zmieniłem temat posta.

 

 

Posiadam silnik AXI 2820/14, zasilany będzie pakietem 4S. Znalazłem informację, że dedykowany regulator to Jeti SPIN 44. Czy w takim razie w zupełności wystarczy regulator 44 amperowy ? A może lepszym rozwiązaniem będzie Turnigy 60A lub EMAX ESC 60A ?

 

To jest tylko sugestia ( wybór należy do Ciebie ):

 

Nie wiemy jaki model ( ile i jakich serw ) oraz jakie śmigiełko ( ile Amperek będzie żarło ) to i ciężko odpowiedzieć czy 44A to dość czy też pójdzie z dymem. Zawsze lepiej dać mocniejszy regulator i dodatkowe zasilanie 5V niż szukać worka i zbierać szczątki :devil: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Oj śpieszyłem się i zapomniałem wspomnieć o najważniejszych rzeczach.

 

Model to Yak 54 Extreme FLight, zasilacznie 4S, serwa 4xTowerPro MG16R, silnik AXI 2820/14 + 12x6 APC

 

Zastanawiam się nad regulatorem i nie potrafię się zdecydować który wybrać.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem informację, że dedykowany regulator to Jeti SPIN 44. Czy w takim razie w zupełności wystarczy regulator 44 amperowy ? A może lepszym rozwiązaniem będzie Turnigy 60A lub EMAX ESC 60A ?

Zwróć uwagę że wszystkie obecnie produkowane regulatory JETI wyposażone już są w BEC`e impulsowe (BEC mode: Switching) przy czym firma ta dokładnie informuje klienta że owe BEC nie mają już ograniczeń pod względem wysokości napięcia wejściowego!

 

To co zalinkowałeś w pierwszym poście tyczy się regulatorów wyposażonych w BEC`e impulsowe (BEC mode: Linear)

 

Firma Turingy i EMAX w swojej ofercie posiada regulatory z obydwoma typami BEC, przy czym w regulatorach z BEC`em impulsowym nadal przy najwyższym możliwym zasilaniu dla regulatora (np. 6s) zaleca się używanie max 4 serw mikro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.