Skocz do zawartości

Jaki używany nadajnik wybrać?


saymons

Rekomendowane odpowiedzi

Rozglądam się za jakimś używanym nadajnikiem za rozsądne pieniądze. Co byście z tego wybrali:

Futaba T6EXA

Futaba FF7

Futaba T6X

JR XP662

JR X347

Chodzi mi o opinie na temat poszczególnych nadajników. Linki do aukcji dałem jako przykłady. Co będzie lepsze dla osoby która dopiero zaczyna przygodę z modelarstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz tyle sprzecznych odpowiedzi że się pogubisz albo nie dostaniesz żadnej ( dlatego że tematy były wałkowane wiele razy)

Co wybrać to tak obszerny temat i niosący tyle emocji że wywołuje zawsze małą wojnę ...

Ludzie mają swoje ulubione marki i dali by się pokroić w obronie dobrego imienia swojego pupila :wink:

 

Dla Ciebie powinny być istotne takie czynniki jak :

 

1.CENA i dostępność odbiorników

2.CENA i dostępność odbiorników

3.CENA i dostępność odbiorników

 

 

i tak do znudzenia .............. jeden odbiornik szybko staje sie o jeden za mało

Każdy w czasie nauki czy praktykowania modelarstwa RC rozbił czy uszkodził model i przy okazji poległ odbiornik .Jeśli ma to miejsce na koniec sezonu to luzik gorsza sprawa gdy okazuje się że jest pogoda do latania a cena odbiornika jest z kosmosu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. W końcu kupiłem Sanwe RD6000. Kosztowała mnie 32GPB na ebayu czyli jakieś 150PLN. Czekam teraz co to przyjdzie za takie pieniądze. Niby ktoś przestał się interesować modelarstwem i sprzedawał wszystko co ma. Miał jeszcze dwie aparatury JR ale 4 i 5 kanałową i jakąś futabe ale była na 2.4GHz więc odpadła. Wszystkie poszły jak gorące bułeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.