Skocz do zawartości

Sokół z Oldgliders


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Stałem się posiadaczem motoszybowca, stylizowanego na retro. Rozpiętość około 2600mm, skrzydła i usterzenie konstrukcyjne, kryte płótnem albo japonką - nie wiem, nie znam się na tych materiałach.

 

Generalnie wykonanie bardzo fajne i lekkie. Dziób konkretnie ucięty, myślę, jak go poprawić, zabudować, żeby jakoś inaczej schować silnik. Na razie oblatam go tak jak jest, a przez zimę będę myślał nad innym rozwiązaniem przodu modelu.

 

Kilka zdjęć:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tak jak mówi Rafał- model był używką, nie wiem czy takowe jeszcze są do dostania.

 

Na tyle, na ile się przyjrzałem kadłubowi, to chyba jest to konstrukcja drewniana zalaminowana, ale musiałbym komuś pokazać do weryfikacji.

 

Fotki z lotów jak i film powinny pojawić się po weekendzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, też mi się od razu ten model skojarzył z Bird of Time z Dynaflite. Sprowadzenie modelu w wersji ARF z USA raczej kłopotliwe, bo ze względu na wymiary pudła, koszty przesyłki prawie takie same jak cena modelu. Kit można nabyć też w OlPen.

PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.