Skocz do zawartości

Witam (mam pytanie odnośnie belta cp)


mario111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zarejestrowałem się na forum ,ale nie mogę nigdzie pisać postów ,ani zakładać nowych tematów :cry:

 

Tydzień temu kupiłem heli Belt CP ,nie chciałbym go od razu rozwalić ,więc poćwiczyłbym ma symulatorze Phoenix ver1.01 ,problem w tym ,że nie ma go w dostępnych modelach :cry: ,można go jakoś wgrać ??? ,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam zarejestrowałem się na forum ,ale nie mogę nigdzie pisać postów ,ani zakładać nowych tematów :cry:

 

Tydzień temu kupiłem heli Belt CP ,nie chciałbym go od razu rozwalić ,więc poćwiczyłbym ma symulatorze Phoenix ver1.01 ,problem w tym ,że nie ma go w dostępnych modelach :cry: ,można go jakoś wgrać ??? ,pozdrawiam.

 

Wybaczcie ,tak się przejąłem pytaniem ,że zapomniałem się przywitać.

 

Mam 26 lat jestem elektronikiem ,pracuję w zawodzie :D ,modelami interesowałem się od dawna (na początku do sklejania) ,nie miałem funduszy na droższe zabawy ;) ,jak już wspomniałem tydzień temu kupiłem belta CP ,zestaw RTF ,ale od razu widać ,że nie do końca taki RTF ,bo to i owo trzeba podokręcać ,skalobrować,itp. W każdym razie witam wszystkich forumowiczów,pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.