Skocz do zawartości

[P] Poszukuję możliwości skanowania planów....


waldi1973

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czy ma ktoś z kolegów pomysła jak albo gdzie zeskanować plany w dużym formacie? Gdyby dało radę, to zamieścił bym plany pięknej Partenavii (dwusilnik) z napedem elektrycznym, a dla bardziej doświadczonych - plany pełnej makiety AVIA B-534..

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam.

 

Czy ma ktoś z kolegów pomysła jak albo gdzie zeskanować plany w dużym formacie? Gdyby dało radę, to zamieścił bym plany pięknej Partenavii (dwusilnik) z napedem elektrycznym, a dla bardziej doświadczonych - plany pełnej makiety AVIA B-534..

 

Pozdrawiam.

A z ciekawości - TY opracowałeś plany lub może masz zgodę autora na publikację w sieci :?: :idea:

 

To że komuś - pojedynczej osobie wyślesz to jedno, a publikacja "open" to drugie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego buwi777.. Serdecznie dziękuję za instrukcję do MX-16s której zapewne jesteś autorem ;)

Oczywiście plany nie są mojego autorstwa, ale zakupiłem je za wcale nie małe pieniądze i też okazały się kopią wykonaną przez modelarzy.. Tylko tych modelarzy, którzy zarabiali na tym pieniądze... Ja - jak uważnie czytałeś - chciałem udostępnić za free każdemu.. Niech ludzie mają i się cieszą.. Przypominam Ci, że są to już kopie. Wobec tego niech będzie po Twojemu: Nie skanujemy planów i ci wszyscy którzy mieliby ochotę na takie skany - mogą Ci podziękować..

 

Przykro mi - temat zamknięty.. :)

 

P.S Osobiście wykonałem plany samolotu PZL-106A "Kruk" i wcale mi żal :ass: nie ściśnie jak je zamieszczę ku ogólnej uciesze.. a nastąpi to już niebawem.. Plany są bowiem wykonane "tradycyjną" metodą na kalce i są nietypowego formatu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waldi1973

 

Dlaczego na każdym DVD z np. filmem, każdej kasecie VHS a także na "starych" płytach winylowych było napisane:

"Publiczne odtwarzanie bez zgody autora/wydawnictwa/itp zabronione" ?????

 

Przeczytaj ze zrozumieniem mój poprzedni post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy.

 

Baxter12 - racja.. Już uzupełniłem profil.. Co do skanera, to mieszkam w takim za :ass: że gdzie bym nie poszedł, to każdy twierdzi że nie mają możliwości skanowania takich formatów. Ot- Kielecka życzliwość.. :wink:

Ale i tak chyba nie będzie potrzeby.. buwi777 nawrócił mnie ze złej drogi. Jeśli komuś będę potrzebne takie plany, to pewnie znajdzie ten wątek i trafi do mnie.. :D

 

Pozdrawiam serdecznie,

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.