Skocz do zawartości

Spotkanie z małym krwiopijcą - :)


pawel4090

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Fajnie, że się wam podobało :), troszkę,ale troszkę strach mnie obleciał jak zaczął obok mnie krążyć, szybki niesamowicie, coś próbowałem kręcić aparatem,ale sami widzieliście...wampirek uciekł w szczelinę w ścianie,odpuściłem ... dosyć wrażeń.

 

Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś koledze z bloku do domu przez uchylone okno wleciał to musiał majty prać :lol2:

Moja" lepsza połówka "spędziła pół nocy zamknięta w łazience.tzw "pełne pory strachu"

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ja kiedyś widziałem nietoperza ale było już trochę ciemno i niewiele widziałem i właściwie nic nie było go słychać. Aha to było na zewnątrz, nie w mieszkaniu lub w jakimś innym pomieszczeniu więc nie latał mi przy głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niegrozne zwierzatka - mieszkalem kiedys na strychu (tak ,na strychu tez kiedys mieszkalem....) i w nocy wpadlo takich nietoperzy z kilkadziesiat ! narobily halasu ale ani jeden mnie nie dotknal ! otworzylem okienko dachowe na osciez (uchylajac glowe bo balem sie ze jakis z rozstrojonym "radarkiem" mnie walnie) i po paru minutach cala banda odleciala - od tego czasu nie dam sobie nic zlego na te zwierzaczki powiedziec ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście krzywdy nie ma, nikt mu nie zrobi. Nadal wisi na jednej nodze, przyczepiony pazurkami do sufitu, tylko w innym miejscu, tak dziwnie się rusza-drga, widać ,że żyje :D

 

Byłem zaskoczony spotykając go w takim pomieszczeniu, nie możliwości wejścia, a okazało się, że jest otwór po progiem i tam tędy się dostaje...na czworakach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie jestem specem, ale podobno tylko jeden gatunek wczepia się we włosy ! Inne wolą owady na obiad, śniadanie i kolację, no może ja podwieczorek wszamają jakiegoś człeka, ale to rzadko się zdarza. Problem u nietoperzy jest to, że przenoszą wściekliznę mając 4 komplety pazurków łatwo mogą zranić człowieka, (który chce złapać gada) i zarazić poprzez krew !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.