Skocz do zawartości

witam! proszę o pomoc!!


lotnik0

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Cytat z regulaminu: Rejestracja jest potwierdzeniem zapoznania się z regulaminem i jednocześnie potwierdzeniem jego akceptacji. Aby uzyskać pełny dostęp do forum należy odwiedzić powitalnie i przywitać się. Jeżeli wszystko będzie ok dostęp uzyskasz do 24h.

:wink:

 

Witam nowego kolegę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dlaczego jak chce dodac nowy temat to wyskuje mi cos tkiego "tylko dla uzytkowników z uprawnieniami dostepu". co musze zrobic??

Cytat z regulaminu: Rejestracja jest potwierdzeniem zapoznania się z regulaminem i jednocześnie potwierdzeniem jego akceptacji. Aby uzyskać pełny dostęp do forum należy odwiedzić powitalnie i przywitać się. Jeżeli wszystko będzie ok dostęp uzyskasz do 24h.

:wink:

I przede wszystkim skorzystaj z pomocy Mozilli. Bez tego długiej kariery Ci nie wróżę 8) ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dobra, wyczyściłem ten temat - i podsumuję go:

 

Kilka rad dla Ciebie lotnik0. Jeśli chcesz uczestniczyć w życiu forum i móc pisać posty/zakładać tematy:

1) musisz pisać zgodnie z zasadami języka polskiego, czyli ortografia (od tego jest słownik w Operze i Mozilli), interpunkcja (wystarczą , . ? ),

2) musisz przeczytać regulamin,

3) przywitać się z użytkownikami jak należy.

 

Jeśli spełnisz te zasady, dostaniesz pełne prawo dostępu do forum.

 

4) Zapomniałem dodać, zwracaj też uwagę jak nazywasz tematy.

 

Pozdrawiam!

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.