Skocz do zawartości

Aż się boję czy tu pasuję ... ??


Anita

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Na początek skąd moje obawy ... ponieważ jestem kobietą i chyba pierwszą na tym forum ...ale jak widać i kobiety lubią modelarstwo ;)

 

Chorobą zwaną modelarstwem zaraził mnie tata - pamiętam do dziś jak po programach ( może ktoś pamięta - dawne dzieje ) "Majster klepka" z TVP uparłam się na samolot jaki tam budowano w odcinkach i biedny tatuś śmigał do składnicy harcerskiej aby móc w domu spełnić marzenia córki... i swoje jak się okazało również. Zaczęło się banalnie - od szybowców, potem tata na rynku u ruskich "wynalazł" silniczek spalinowy i tak powstał pierwszy model na uwięzi ... podrosłam i razem kleiliśmy to i owo, abym później mogła robić to sama ( choć nie ukrywam, że przy wielu pracach nadal pomaga mi "męska ręka" i bez skojarzeń proszę :P ). Na swoim koncie oblatanych ( no i zbudowanych kilka też )mam sporo trenerków - najczęściej na mej liście pojawia się Wicherek którym uwielbiam latać rekraacyjnie i nie jeden już "umarł" w mych rękach :) a że czas chyba zamienić wicherki na coś ambitniejszego, bo ładną halę mam niedaleko, postanowiłam znaleźć sie tutaj ...

 

Pozdrawiam serdecznie

Anita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy.

Niestety tytuł "Pierwszej Damy" już został oddany kilka użytkowniczek temu.

Wbrew pozorom kilka Pań też lubi wytężać patrzałki do tej małej kropki na niebie. :mrgreen:

 

A przy okazji, czy to nie twój model na uwięzi był atrakcją na forum jakiś czas temu?

Instruktor pokazywał uczennicy jak się lata na uwięzi i pokazał... jak się nie powinno latać. :devil:

Jeśli tak, to czy model się odnalazł? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tytuł "Pierwszej Damy" już został oddany kilka użytkowniczek temu.

Niestety, zadna jakos sie nie udziela :(

Jedna sie niby udzielala, ale okazalo sie, ze to byl on podajacy sie za swoja zone ..... hmmm

 

Witamy i mamy nadzieje, ze bedziesz pierwsza aktywna uzytkowniczka naszego forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku !

 

Nie koniecznie to możesz mieć na myśli ... i nie nastawiam się :) - czasem poprostu warto spróbować ... Dziękuję za przyjęcie i mam nadzieję że uda mi się troszkę z Wami pokonkurować :) - oczywiście czysto przyjacielska rywalizacja - choć właściwie czym tu rywalizować - kto ładniejszy model skleci czy lepszego kreta zaliczy ??? - najważniejsze aby było wesoło i przede wszystkim z pożyteczną nauką :)

 

A przy okazji, czy to nie twój model na uwięzi był atrakcją na forum jakiś czas temu?

Instruktor pokazywał uczennicy jak się lata na uwięzi i pokazał... jak się nie powinno latać.

Jeśli tak, to czy model się odnalazł?

Niestety to nie mój model ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że uda mi się troszkę z Wami pokonkurować :) - oczywiście czysto przyjacielska rywalizacja

To się rozumie samo przez się, ze wojna płci raczej nam nie zagraża :mrgreen: :devil: .

 

Witam kolejną rodzynkę w naszym zakalcowatym cieście :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak szybciutko dopiszę że swoimi "latadłami" pochwalę sie jak przyjdzie weekend i chwila wolnego od pracy ( ... teraz w niej niestety siedzę :( ) ... no i oczywiście jak małżonek nie zagoni mnie do przedświątecznych spraw ( o zgrozo !!! ) - niestety całość "warsztatu" mam w piwnicy, a małżonek niechętnie mnie tam puszcza ( najlepiej to przykuć mnie do grzejnika w kuchni i tylko w garach, albo żebym se model miotły wystrugała i na nim latała po domu - tyle że mu aparatury nie dam to se nie posteruje hahaha :) )

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.