Skocz do zawartości

Dwupłat spalina - Bydgoszcz Fordon


Gość horn3t

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

horn3t - nagrywasz w formacie 16:9 po obróbce masz 4:3 i takowy wrzucasz na YouTube ;D Tutaj to co na ten temat pisze obsługa YouTube.

 

Jakim programem obrabiasz filmy? To mała opcja w ustawieniach o efekt będzie dużo lepszy :)

Dziękuje za poradę.

Film nagrywał kolega i zrobił mi płytę DVD ja poskładałem z płyty za pomocą Windows Movie Maker , fakt nie przykładałem :oops: się ale i oryginał nie jest jakościowo rewelacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film nagrywał kolega i zrobił mi płytę DVD ja poskładałem z płyty za pomocą Windows Movie Maker , fakt nie przykładałem :oops: się ale i oryginał nie jest jakościowo rewelacyjny.

Ahhhh.... no to tu jest problem :/ DVD chodź obsługuje format 16:9 to niestety zapisuje obraz w formacie 4:3 a pasy podczas odtwarzania usuwane są sprzętowo. Jeżeli wykonane jest to poprawnie w pierwszym kroku (tworzenie płyty DVD) później z usunięciem pasów nie ma problemu chodź materiał wcześniej należy z "Ripować", można je też usunąć samemu ale to troszkę bardziej skomplikowane :)

 

Myślałem że masz materiał źródłowy i tylko podczas pracy z programem edytującym nie ten format wybrany a tak to trochę roboty z tym jest - nie wiem czy opłacalnej :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.