Skocz do zawartości

piosenka z latającym modelem rc w tle


Gość kotecek

Rekomendowane odpowiedzi

piosenka z latającym modelem rc w tle

 

 

całkiem ładnie latał im ten trenerek

 

ps.

strach patrzyć na to co potem wyrasta z młodych modelarzy lotniczych RC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Bardzo fajne wczoraj słuchałem z 20 razy :)

przyznaj się lepiej , że oglądałeś jak lata ten model :rotfl: :rotfl: :rotfl:

a zauważyliście, że model miał całokrawędziowe lotki i japonkowe pokrycie ? jak na tamte czasy był super , tak się kiedyś latało,

 

 

 

razem z o rok starszym bratem miałem Wicherka 25 ze sklejki , jednokanałową nieproporcjonalną apkę pilot 2 na dwie płaskie baterie w odbiorniku, samozapłonowy silnik Rytm 2,5 cm bez regulacji, ale razem z bratem byliśmy szczęśliwi jak nigdy

 

ps.

mój brat nigdy nie pozbył się ani tego modelu ani tej apki

 

własnie sobie nimi zepsulem humor... jak mozna tak modelarzy potraktowac? :| :|

 

tylko wziasć takiego jednego z drugim pod ściane i na***** ...

mieliśmy z bratem taki sam przypadek jak na tym filmie, 20 paro letni żul podbiegł do nas gdy lataliśmy modelem na uwięzi, uderzył mojego brata i zniszczył nam model (my mieliśmy tyle lat co te dzieci na filmie), ale zaraz potem nasz tata odszukał tego żula i stłukł mu mordę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł R napisał/a:

Bardzo fajne wczoraj słuchałem z 20 razy :)

przyznaj się lepiej , że oglądałeś jak lata ten model :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Nieprawda to! ;) latam na symulatorze i słucham, dla mamy też w ucho wpadło i zdziwiona że z techno na takie coś przeszedłem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie sobie nimi zepsulem humor... jak mozna tak modelarzy potraktowac? :| :|

 

tylko wziasc takiego jednego z drugim pod ściane i na***** ...

widać ze dla Ciebie to nie ma przekazu! model to tylko kawałek drewna, plastiku i metalu połączony w finezyjny sposób! nic więcej! a liczą się na Tym świecie tylko ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i nie kierowały przecież to tylko film/teledysk, ale tego ich modelu bym nawet dzisiaj z domu nie wyrzucił

 

 

 

... Tylko trochę mało po rosyjsku odbijają ten samolot. Żadnego gazu, żadnego czołgu?

bo to jest eksportowa wersja teledysku na rynki zachodnie, w oryginalnym teledysku, po zastosowaniu gazu bojowego , czołu i miotacza płomieni, nikt z tego samolotu żywy nie wyszedł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.