Skocz do zawartości

V PODHALAŃSKI MODELARSKI AIR SHOW


Grześ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

Dołączona grafika

Zwracam się do pilotów którzy będą uczestniczyć w pikniku o dokładne przeczytanie regulaminu

Regulamin, informacje i ZAPISY na

www.rc.podhale.pl

Pytania i dodatkowe informacje

Robert Szal

rcairshow@poczta.fm

tel 660 682 059

_

Grzegorz Baraniak

grzegorzbaraniak@pro.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Pewnie nie jeden chciałby wiedzieć czy będzie możliwość stoczenia walki powietrznej modelami ESA??

1-2 rundy w ciągu dnia i walka finałowa w dniu drugim.

 

Co Wy i Organizatorzy na to?

 

To byłby taki mały wyjątek wiedząc, że preferujecie duże modele.

A po ostatnim razie wiem, że wiele osób było zaciekawione walką 2 ( i 3) modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ESA, te cukierki zrzucane z Piperów jak rok temu to fajne urozmaicenie pikniku. W końcu ile można patrzyć na kręcenie w kółko tej samej akrobacji, czasem tylko coś ładniejszego poleci ;D W NT jest nas 4, a na pewno przyjedzie ktoś jeszcze z combatem więc kilka rundek, nawet w formie mini-zawodów obok Pucharu Freestyle byłoby dobrym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka rundek to każdy by chciał polatać ,a tu się nieda bo za dużo chętnych do polatania .

Ale napewno kilka ciekawostek będzie w programie i ta walka powietrzna również .

Co do zawodów to każdy by chciał w swojej kategori ,a to szybowce,ato makiety ale to jest tylko spodkanie modelarzy i dla każdego trzeba zarezerwować czas.

Jeżeli chcecie zawody Combatów to zgłośić do aeroklubu i zorganizować -Ja jestem za.

pozdrawiam

Grześ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawodów w formie zawodów ale w formie pokazu. W 1szym dniu ogłosić, że za chwile pierwsza runda. Później że druga a finałowy pojedynek w niedzielę o godzinie xx.

 

Zresztą podobnie było zeszłym razem. Między sobą rywalizowaliśmy nieoficjalnie :)

 

Cały czas myślę o załatwieniu dobrego DJ'a i już chyba wymyśliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

ja tylko przypomnę że jest regulamin w którym jest miedzy innymi napisane:

 

 

Ktoś po jednym z RC AIR SHOW na forum napisał żeby organizatorzy określili jaki jest to piknik

Szanowni drodzy przyjaciele piloci RC

Piknik nowotarski jest piknikiem dużych modeli, zakładamy że od rozpiętości 1,8m wzwyż, i tu nie koniecznie muszą być modele akrobacyjne.

Gdy się okaże że będą na pikniku zarejestrowane małe modele np. typu depron, lub podobne, będzie wyznaczony czas dla tych modeli, powiedzmy między 14-oo - 15-oo, i od 19-oo wolne latanie w pierwszym dniu. W drugim dniu od 11-oo - 12-oo.Co do zawodów odbywają się tylko punkt 3.regulaminu

3. Puchar przechodni FREESTYLE

W zawodach FREESTYLE może wziąć każdy uczestnik pikniku, model zgodny z przepisami klasy F3M

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Panie i Panowie już za kilka dni 5 podhalański RC Air Show.

Wszystkich chętnych zapraszamy na nowotarskie lotnisko, proszę o zapoznanie się z regulaminem i dokonanie rejestracji

na www.rc.podhale.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam .

Mały program:

PIĄTEK DNIEM TRENINGOWYM.

OD 17 00 REJSTRACJA UCZESTNIKÓW

PROGRAM DNIA :

SOBOTA 31.07.2010

8 00 REJSTRACJA UCZESTNIKÓW

10 30 POWITANIE ORAZ ODPRAWA

10 30 -12 00 WOLNE LATANIE

1200 -13 30 HOLOWANIE SZYBOWCÓW

LOTY ZESPOŁOWE

13 30-1430 WOLNE LATANIE

14 30-15 00 KONKURS DLA DZIECI

15 00-15 15 POKAZY WALKI POWIETRZNEJ

15 15-16 30 HOLOWANIE SZYBOWCÓW

LOTY ZESPOŁOWE

16 30 -19 00 WOLNE LATANIE

19 00-20 00 LATANIE BEZ KONTROLI CZĘSTOTLIWOŚCI

20 00 OGNISKO

 

PROGRAM DNIA:

NIEDZIELA 01.08.2010

10 00 ODPRAWA

10 30-12 00 WOLNE LATANIE

12 00-13 00 HOLOWANIE SZYBOWCÓW

LOTY ZESPOŁOWE

13 00-14 00 WOLNE LATANIE

14 00-14 30 KONKURS DLA DZIECI

14 30-16 00 FREESTYLE –ZAWODY

1600 - 16 30 WOLNE LATANIE

16 30 ZAKOŃCZENIE- wręczenie wyróżnień i nagród

 

 

CHCESZ ZAPROPONOWAĆ LATANIE ZESPOŁOWE LUB JAKIEŚ INDYWIDUALNE ,ZGŁOŚ TO KIEROWNIKOWI LOTÓW , POSTARAMY SIĘ WKOMPONOWAĆ W PROGRAM

 

ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO ZMIANY PROGRAMU W CZASIE TRWANIA IMPREZY.

KOLEJNOŚĆ LOTÓW BĘDZIE WYZNACZONA PRZEZ WPISANIE SIĘ NA LISTĘ Z CZASEM WYZNACZNYM NA LOT. LOT NIE POWINIEN PRZEKRACZAĆ 10 MINUT

W LOTACH ZESPOŁOWYCH MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ TYLKO DOŚWIADCZENI PILOCI ,TYLKO ZA ZGODĄ KIEROWNIKA LOTÓW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.