Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w podłączeniu silnika!


jedrekxxd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Proszę o pomoc. Zakupiłem na allegro aparaturę hobby king 2,4ghz 6ch do tego silnik emax, akumulator flightmax, regulator hobby king, śmigło, serwa. I robiłem to według instrukcji kilku modelarzy. Podłączyłem wszystko robiłem tak jak mi mówili i jak było napisane. Ale po podłączeniu wszystkiego serwa przesuwają się w jedną stronę. Silnik pika( i tu problem) dowiedziałem się, że silnik powinien piknąć raz normalnie później taki dłuższy. A u mnie pika cały czas i niczym ruszyć nie mogę. Proszę pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedrekxxd, będziemy zgadywać co masz zepsute, źle ustawione itp do końca świata albo trochę dłużej :lol:

A Ty po prostu nie czytałeś instrukcji :shock:

 

Mała podpowiedź.

Na dole po lewej stronie nadajnika masz przycisk (jak nie masz, to się nie dziw - ja tylko zgaduję co to za nadajnik sobie kupiłeś :rotfl: ).

W komplecie z odbiornikiem masz zworkę (to masz na 100%)

Zrób z tego użytek (w instrukcji może być to matching, binding, code).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta aparatura po wysylce nie ma instrukcji w komplecie,

ale zeby zbindowac to musisz :

do odbiornika wlazyc zworke- taki kabelek -wtyczka serwa z taka petelka

w miejsce napisu Bat , nastepnie podlaczasz zasilanie do odbiornika

teraz przy wylaczonym nadajniku wciskasz przycisk o ktorym pisal Hubert

i przy wcisnietym prrzycisku wlaczasz nadajnik

na odbiorniku i satelicie diody po kilku sekundach przestaja migac i swieca caly czas

teraz mozesz odlozyc nadajnik , wylaczyc zasilanie od odbiornika , wycignac zworke z Bat

i wszystko na nowo wlaczyc ,ale juz bez zworki

masz aparature zbindowana.

 

Zeby wejsc do rewersu musisz podlaczyc nadajnik do komputera

to o czym piszesz ze masz na samym dole to pewnie trymer

jesli Ci silnik nie zacznie pracowac to pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze edytuj posty a nie piszesz jeden pod drugim..

a jezeli chodzi o pikanie silnika to podlacz zasilanie na cofnietym drazku gazu (mozliwe ze silnik - regulator zglasza failstart - zabezpieczenie przed niechcianym wlaczeniem silnika) mój regulator reagował identycznie (tez mialem hobby kinga) tak wiec drazek gazu na minimum i dopiero podlaczasz akumulator do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.