Skocz do zawartości

Wybór akrobata


uve

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ponieważ planuję zakup modelu akrobata 3D w granicach 120cm

chciałbym abyście doradzili mi który model warto wybrać:

 

- Extreme Flight Yak 54e

- Precision Aerobatics Extra 260

- Katana S 30E

- Sukhoi 29 S30E

 

Posiadam silnik Axi 2820/14 oraz pakiet 4S.

 

Dzięki.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Su jest ponoć lżejszy niż Katana Sebartu, z tych 2 ja bym brał Suczkę.

 

Extra z PA na forum nigdy nie była opisywana, model dopiero będzie dostepny w PL więc tutaj mało kto coś Ci o nim powie, byłeś na rc-groups?

 

Nie wiem dlaczego ale Yak nie przekonuje mnie...

 

gdybym miał taki wybór brałbym SU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Boogie i inni kumający 3d...

 

który model z PA polecacie jako pierwszy od nich? Chciałem addictiona, ale Extra 260 i katana MD niewiele droższa, 100zł... idąc tym tropem jest też genialnie lekka MX za ponad 800zł (Addiction ponad 500).

 

Extra 260 czy Katana MD? latał w ogóle ktoś w PL Extrą? wydaje się że jest krótka, ma metr długości i ponad 1,2m rozpiętości...

 

chyba że rozbiję bank bukmachera i rzucę się na MX :P ale to z RC koło 1200-1300zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykanie mawiaja: "buy the best&biggest you can afford.....to crash" i ja sie z tym w wiekszosci przypadkow zgadzam, ale.... pytanie brzmi do czego potrzebujesz tego modelu- jesli na lake/ pole niedaleko domu to tylko i wylacznie Addiction. Jesli masz w miare dobry teren to warto pomyslec o MXie tylko czy na pewno go potrzebujesz? Jesli nie masz sprecyzowane to od biedy na mniejszym terenie polatasz Extra/katana.

 

Zapytaj siebie czego szukasz w tego typu modelach- czy chcesz rasowy model ktorym zrobisz wszystko, ale i tak trzeba sie bedzie nameczyc, czy cos co latwiej lata i bardziej wybacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na daną chwilę potrzebuję czegoś co więcej wybacza i łatwiej się lata. Nie latam PRO więc modelem nie zrobię wszystkiego.

 

Teren... jakbym kupił MX to oczywiste jest iż bym latał na lotnisku w Białymstoku.

 

Addiction fajny model, ale jakoś bardziej kusi mnie coś większego, chociażby katana MD... tylko wydaje mi się że MD to bardziej rasowy model do większych prędkości, a Addiction to funfly to latania koło glowy...

 

trudny wybór...

 

dodam to iż to będzie pierwszy balsiak, zawsze jakiś depron, flash EPP czy AM z elaporu... i latanie bezstresowe, bo każdy z tych matriałów cholernie wytrzymały. A znając mnie przyryję MX i będę ryczał na lotnisku jak bóbr :D

Dlatego kusi mnie Addiction, ewentualnie MD, z wad widzę brak rozkładalnego skrzydła w addictionie co się przydaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.