Skocz do zawartości

zapłaciliśmy za skrzydła 1,6m do skydreamera i cisza ???!!!


Gość kotecek

Rekomendowane odpowiedzi

na giełdzie naszego forum było ogłoszenie o sprzedaży kilku rzeczy w tym piankowych skrzydeł 1,6m, był link do aukcji allegro, no to wygraliśmy ją i zapłaciliśmy za te skrzydła i od tej chwili zapadła cisza, od otrzymania naszych pieniędzy nasz kolega z forum przestał się całkowicie odzywać i odpowiadać na e-maile i na PW,, sytuacja jest dla mnie o tyle idiotyczna, że te skrzydełka kupił za moją namową jeden tata synowi na gwiazdkę i to wykorzystując do tego konto żony , no i teraz ten ojciec próbuje się bezskutecznie dowiedzieć co się dzieje, a nasz kolega zaginął dosłownie "jak kamień w wodę", dziecko czeka, ojciec dziecka nerwowy ..., pierwszy raz udało mi się rodzica dziecka z modelarni skutecznie namówić by coś kupił i od razu taka wpadka (a reszta dzieciaków się patrzy i słyszy i widzi ...) strasznie mi głupio,

gdyby te skrzydła wysłał pocztą, to już powinny do nas dotrzeć, szczególnie że mieliśmy też później kupione i zapłacone inne rzeczy od innych kolegów i zdążyły już do nas dotrzeć przesyłkami ekonomicznymi poczty polskiej,

 

nie chcę być złym prorokiem , ale coś czarno to widzę, jeszcze mam taka cichą nadzieje, że się mylę co do swoich przeczuć i wszystko będzie ok.

 

ps.

ten kolega od tych skrzydeł jest z Krakowa, może ktoś go zna i wyjaśni tę niezręczna sytuację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

taki list dostałem właśnie na PW naszego forum, jako odpowiedź na mój z pytaniem co z tymi skrzydłami:

 

"dzis dopiero wyslalem. przepraszam. mialem pewne problemy zdrowotne myslalem ze do wszystkich z allegro napisalem. paczka dzis wyslana. nie zaznaczony tern srodek ciezkosci ale wyczytalem w instrukcji ze znajduje sie on 14cm od konca lotek tak ze mysle ze nie powinno byc problemu.pozdrawiam "

 

no i mam nadzieję, że to chyba kończy tę sprawę, oby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pamiętaj że środek ciężkości nie zależy od płata tylko od modelu ;) Więc jeśli nie macie fabrycznego kadłuba, to musicie poprawnie wyznaczyć środek ciężkości modelu, np programem do wyznaczania środków ciężkości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dalej cisza skrzydeł ani widu ani słychu , te skrzydła to by na własnych nogach już do nas zaszły, szkoda gadać ..., skoro wysłał je 3 stycznia to skoro ich nadal nie ma to musiało je po drodze zawalić śniegiem i gdzieś pod nim leżą i czekają na wiosnę

 

 

mija miesiąc jak za nie zapłaciliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno dobrym, ale chłopak dla którego tata je kupił jeszcze ich nie przyniósł na modelarnię(bo jest ministrantem i przychodzi do nas prosto z kolędy i nie ma jak tych skrzydeł zabrać z domu, przecież po kolędzie z nimi nie będzie chodził - chyba , że przebrany za anioła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.