Skocz do zawartości

Kłaniam się wszystkim użytkownikom forum


rosomak74

Rekomendowane odpowiedzi

... Witam wszystkich...

Na imie mi Marcin, swoja przygode z modelarstwem zaczalem jako maly chlopiec w wieku kilku lat. "Lepilem" rozne wynalazki z roznych materialow. Najlepiej jednak udalo mi sie pokleic dolna plaszczyzne swojego biurka :-) W modelarstwie RC probuje znalezc swoja kategorie od raptem trzech lat, zatem trudno uznawac mnie za eksperta w tej dziedzinie. Ufam, ze dzieki przyjeciu przez Wasza spolecznosc moje doswiadczenia nieco sie wzbogaca i wreszcie zbuduje cos, na czym warto bedzie zawiesic oko.

Pozdrawiam wszystkich modelarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witaj na forum ;)

 

Ja jestem Szymon, a Ty? :) Nie no, żartuje, jak nie chcesz to nie musisz się przedstawiać, ale byłoby miło wiedzieć z kim się dyskutuje i jak się zwracać ;)

 

Pozdrawiam!

Szymon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin jestem. Milo mi bardzo!!!

 

W kwestii uzupelnienia: Na obecna chwile zajmuje sie "lepieniem" depronu... Juz widze skrzywione miny prawdziwych modelarzy :-) Oczywiscie sklejka i balsa nie sa mi tak zupelnie obce, jednakze depron jest po pierwsze tani, a po wtore stanowi jednak wyzwanie...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.