Skocz do zawartości

Aparatura dla samolotów a pojazdów - jaka różnica?


marecki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako osoba początkująca mam takie pytanie: jaka jest różnica między aparaturą dla modeli samolotów a pojazdów?

 

W tym roku chciałbym zbudować model dźwigu i będę potrzebować około 6 kanałowej aparatury.

Znalazłem taką ofertę:

 

http://abc-rc.pl/p/4/759/aparatura_rc_t6eap_6ch_24ghz_lcd-aparatury-wyposażenie_rc.html

 

 

Czy będzie ona odpowiednia do mojego projektu? Jeśli nie to czy mógłby mi ktoś wskazać odpowiednią?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc :)

Pozdrawiam

Marek.

 

 

EDIT: Poprawiłem linka - Meloow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podstawowa różnica to obudowa i rodzaj sterowania tzn.

 

dla samochodów stosuje się aparaturę pistoletową a dla pozostałych kompaktową czy też drążkową. Poza tymi różnicami jest jeszcze sprawa komputera i możliwych opcji konfiguracji, bo po co w samochodzie opcja np. różnicowe wychylenie lotek czy też ustawianie tarczy sterującej CCCPM, ale żeby nie było to na takie da się samochodem pojeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takie pytanie

 

Aparatura dla samolotów a pojazdów - jaka różnica?

taka odpowiedź

 

Podstawowa różnica to obudowa i rodzaj sterowania

 

raczej nie powinna mieć tu miejsca !! Podstawową różnicą tych aparatur jest CZĘSTOTLIWOŚĆ PRACY !! !! a dopiero inne względy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.