Skocz do zawartości

Dobór serw do Katany 1,4m


Piotrek_G

Rekomendowane odpowiedzi

Przemaglowałem temat Sławka i chciałem zamontować takie same serwa, ale nie mogę znaleźć w HK serw Hyperion Atlas 13 digital. Czy serwo Turnigy MG930 będzie dobrym zamiennikiem? Na lotki dam GWS PARK HPX, ale na kierunek i wysokość wolałbym coś z metalowymi trybami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja też od jakiegoś czasu składam Sobie Katanę 1400 z tym ze wycinam ręcznie wszystko i składam w wolnych chwilach w pracy. Zastanawiam się nad serwami ale chyba zdecyduję się na GWS HPX Park. mam je wsadzone na lotkach w Dino i wychodzą całkiem przyzwoicie, przede wszystkim są dosc szybkie a cena w Hobby City też jest dobra. Jeszcze nie zamówiłem ale chyba z początkiem lutego zrobię zamówienie, na wysokość dam dam dwa takie serwa, jedynie zastanawiam się nad kierunkiem czy nie dać czegoś z metalowymi dźwigniami... tym bardziej ze chce się uczyć zawisu nisko nad ziemia i wtedy może się zdarzyć przyhaczyć kierunkiem o trawę i tym podobne...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu sprawiłbym sobie GWS HPX F 19 gram :) szybkie i silne serwa, no i nie drogie, w Polsce 50 PLN sztuka, w Chinach 12$. Sławek miał te serwa na lotkach w tej Katanie, byłem pod wrażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.