Skocz do zawartości

Dziwne zachowania użyszkodników tego forum


utopia

Rekomendowane odpowiedzi

zacznę od cytatów takie sobie fragmenty

Wiadomość od XXXXX

a ty YYYYY ku.... kim jesteś że możesz ku.. oceniać kto jak umie latać 3d ??  sam ku.. ch.. umiesz a ku... sie wypowiadasz ...... takich sk...... jak ty to na forum jest w ch.. co ku.. gadać potrafią a ch.. robią, więc jak już ku... jesteś taki kozak to ku... pokaż co potrafisz s.... j..... .......... widzę ze nie miałeś jeszcze dobrego shocka. Shocki z depronu 6 wychodzą po 300 gram a więc jak do...... te 20 g to ch.. żadna różnica.... wpierw ku... sprawdź a potem sie wypowiadaj niedo.... jeden    

 

Wiadomość od YYYYY

Żałosny jesteś 

 

Wiadomość od XXXXX

żałosny ku... to ty jesteś poje.... taka jest prawda ch.. wiesz a najwięcej sie odzywasz 

 

 

 

Wiadomość od YYYYY

"Kim ty(z małej litery z powody braku szacunku  )jesteś żeby mnie oceniać?"

Ciesz się z wieści, że "umiesz latać 3D" 

Pozdro ;]

 

 

 

Nie wiem co inni użytkownicy myślą na ten temat jednak stanowisko Zielonych jest jasne.

Na starcie za każdy taki wyskok będziemy punktować minimum 4 pkt . Nikt nikogo nie zmusza do bytowania w tym miejscu ale Minimum kultury musi być zachowane .

Recydywiści będą się przenosić do krainy wiecznej banicji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Sorry Utopia. Kogo i po co chcesz kogoś wychowywać? Ja nie mam ochoty nie tego typu buraków na forum. Ban, prosty, jeden dożywotni. Może do drugiego pokolenia na wszelki wypadek ;-). Albo wytępisz albo się rozpleni. Prosta zasada dotyczy wszystkich chwastów.

 

Nicki kolegów z powyższej rozmowy z przyczyn oczywistych nie są podane.

A to czemu? Wziąłeś prostactwo pod ochronę? Pręgierz jest sankcją skuteczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem dlaczego nicki tych osób nie są podane, wiadomo ze tego typu wypowiedz to inteligentnych nie należy, mówiąc ogólnie, moim zdaniem takie osoby powinny być z automatu usuwane z forum, bo 4 pkt nic nie uczą w przypadku takiego zachowania. Z reszta 4 pkt za takie zachowanie nie są równe innym 4 pkt ale to juz inny temat:shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że post Krzyśka nie miał na celu ujawnienia osób lecz pewnych zachowań które są zgłaszane do moderatorów, jest to jeden z bardziej chamskich postów i człowiek który go napisał już nic nie napisze na tym forum, przynajmniej przez jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymm, ten kolega znany jest mi z ciętego języka po samej wypowiedzi poznałem ;)

 

Wtedy chodziło o założenie nowego konta niestety kolega się rozczarował bo doinformowałem wtedy pewne osoby na forum (jak widać spróbował jeszcze raz i znów nie długo popisał)

 

PS. Też dostałem opiernicz że ja latać 3D nie umiem

 

PS2. Może trochę dziwnie to wygląda że piszę to jako osoba która też ma ostrzeżenie za wulgaryzmy, ale tamten tekst w SB pisałem chyba nieświadomie bo nawet nie wiedziałem że coś takiego pisałem :shock: no ale cóż zdarzyło się i krawacik jest :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dzisiejsza wiadomość od XXXXX:

Wiesz co teraz to pokazałeś już kompletny brak honoru :/ Widać że sam nie umiesz rozwiązywać swoich problemów :crazy:

Następna od XXXXX:

Tylko że gdybym tak nie napisał to nie był byś taki spokojny :wink: To może zróbmy tak : ty napiszesz do (moderatora) aby anulował a ja już nigdy do ciebie sie nie przyj.... i będzie wszystko między nami ok bo jak nie patrzeć u mnie jest to już 5 ostrzeżenie.. pasi ?? sztama??

Następna od XXXXX:

to nie jest śmieszne to jest żałosne, pomimo tego że przeprosiłem

 

 

:lol::lol::lol::lol:

 

EDIT: Jeszcze coś znalazłem:

Wiad. od XXXX:

"ADHD nie mam. Zachowujesz sie jak Panienka, zamiast jak ludzie sie pogodzić. Sory poniosło mnie jeśli to nie wystarczy to ...... to nie mam słów jak to nazwać... ode mnie to tyle. Pozdro"

 

"Przepraszam --- Sorry. Znaczy to samo a chcesz usłyszeć to pierwsze." :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.