Skocz do zawartości

Sobota 12.05. Kraków-Pobiednik


Lukis

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie ktoś może w tą sobotę latał w Pobiedniku, jeżeli będzie odpowiednia pogoda? Mam zamiar tam zrobić oblot modelu cessna 182, bo jakby to powiedzieć teren idealny, mile widziane wsparcie duchowe :) i jakieś dobre rady co by drugi raz modelu przy oblocie nie ubić :(.

Jeszcze jedno pytanie, czy aby tam polatać trzeba coś zapłacić, jeśli tak to gdzie? Płatne od osoby czy jeżeli jest nas trzech to każdy płaci czy tylko raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ze swojej strony polecam Czyzyny, bardzo fajny betonowy pas i duzo miejsca. Za wejscie oczywiscie nie placi sie nic, wejsc mozna kiedy sie chce co ma rowniez zle strony poniewaz w weekendy zdaza sie ze jest sporo spacerowiczow i amatorow jazdy samochodem. Ja dlatego latam zwykle z kims, kto upewnia mnie czy jakis rajdowiec nie pedzi z drugiego konca pasa 100 km/h akurat gdy chce ladowac. Wiecej oczu - zawsze bezpieczniej;)

Najprawdopodobniej w sobote bede oblatywal na Czyzynach swojego trenerka Dga-6 z nowym Mvvs em wiec bede mogl pomoc. Bede pod warunkiem dobrej dyspozycji zdrowotnej;) po piatkowym balu polmetkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.