Skocz do zawartości

pomysł na samolot rc


galeon1

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam grę na pc air conflicts jest tam naprawdę kilka dobrze odwzorowanych samolotów

np lancaster bombowiec

Dołączona grafika albo messershmit

Dołączona grafika albo samolot który podoba mi się najbardziej mosquito

Dołączona grafika i jeszcze jedno mosquito Dołączona grafika

i niemiecka gotha229

Dołączona grafika mam pytanie dało by się zrobić model najlepiej mosquito z chowanym podwoziem i ile by to wyniosło pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem pomysłu gdzie przenieść ten temat to przeniosłem do "Od czego zacząć ?" Jak będziecie mieli lepszy pomysł (prócz Archiwum X) to napiszcie a przeniosę we wskazane miejsce . :?

 

Locke, rozjeżdża się jeszcze u Ciebie ?, ja mam 1280x800 i u mnie jest ok, ale poprawiłem koledze post i teraz powinieneś mieć bez rozjeżdżania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i marzenie ale mam jednak to pytanie czy da się zrobić ten model mosquito z chowanym podwoziem

Wszystko się da, ale do tego potrzebne jest doświadczenie w budowaniu modeli i to nie małe o samych lotach nie wspomnę. Oczywiście pieniądze też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam grę na pc air conflicts jest tam naprawdę kilka dobrze odwzorowanych samolotów ...

 

... mam pytanie dało by się zrobić model najlepiej mosquito z chowanym podwoziem i ile by to wyniosło pieniędzy

Prawdę mówiąc, te modele są koszmarne. ;) Przez tego "Miśka" Mr. Hugo, musi się kręcić w grobie jak wiatraczek.

Ale to w końcu tylko mierna strzelanka udająca symulator. :wink:

Poszukaj w sklepach Wznowienia IŁ-2 FB + rozszerzenia, zobaczysz co to jest prawdziwe latanie na wojnie... :wink:

 

Oczywiście, że się da i jest takich modeli sporo. A ile pieniedzy? Tyle ile zdecydujesz się w niego włożyć i z jakich materiałów go wykonać. Rozsądne minimum to około 300-400zł za sam model + wyposażenie. Górnej granicy nie ma.

Szykuj z 1500zł na "dzień dobry". :wink:

 

Modelarstwo to nie zabawa, tylko dość kosztowne i wymagające hobby, które często bywa zabawne, ale także może być źródłem niezłego stresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy czym powiedzmy sobie szczerze - nie zrobisz takiego modelu, a nawet jeśli zrobisz/kupisz to nim nie polecisz dłużej niż 5 sekund... Najpierw piankowe trenery (RWD np).

Generalnie dużo czytaj w tym dziale, żebyś nie wydał mnóstwa kasy i się nie zniechęcił to pierwszym i ostatnim locie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelarstwo to nie zabawa, tylko dość kosztowne i wymagające hobby, które często bywa zabawne, ale także może być źródłem niezłego stresu.

Niestety większość tak to postrzega, jako zabawę (moja żonka i syn również nie są wyjątkami). Czasami szlak mnie trafia jak na łące przechodzi "gość" i patrząc na 2,5 metrowy szybowiec mówi - "Kurde jaki fajny samolocik" - samolocik to z papieru sobie zrób! "...a ile kosztuje?" "Jakieś 1500 złotych" "Ale za to by %$#@! piwa było" :P Modelarstwo to hobby generalnie drogie i czasochłonne, w przypadku większych modeli i śmigłowców może być śmiertelnie niebezpieczne nie tylko dla widzów. 3 metrowy szybowiec przechodzi przez drzwi od samochody (sporego nota bene) jak przez dyktę, wyobraź sobie co może zrobić człowiekowi, że o dzieciach i zwierzakach nie wspomnę. Marzenia są fajne, ale nic z nich nie wynika. Albo pokonasz ścieżkę do modelarstwa stopień po stopniu, ucząc się stopniowo na własnych i mam nadzieję cudzych błędach, albo zostaniesz kolejnym dla którego była to "nie udana zabawa".

 

Sorry za może drobne OT. Obiecuję, że więcej nie będę się wyrywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.