Skocz do zawartości

Jakie tanie odbiorniki współpracują z aparaturą DX6i 2,4


mazur

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dear Customer,

 

Thank you for your email. We are sorry to inform you that there is no new estimated time of arrival on Spektrum Receivers. Please keep checking our website for updates. Sorry for the inconvenience caused.

 

 

Please kindly note that currently we do not have AR6200. We do not know if they will be back on our shelf. You are advised to post your request to our forum. Our management team should advise on it.

 

If you have any further questions, please do not hesitate to contact us.

 

Best Regards,

Apple

 

 

Szanowny Kliencie!

 

Dziękuję za wiadomość. Z przykrością informujemy, że nie ma nowych szacowany czas przybycia na Spektrum Receivers. Proszę zachować kontrolę naszej stronie internetowej do aktualizacji. Przepraszamy za niedogodności.

 

 

Uprzejmie proszę pamiętać, że aktualnie nie mamy AR6200. Nie wiem, czy zostaną one z powrotem na naszych półkach. Zaleca się wysłać żądanie do naszego forum. Nasza kadra kierownicza powinni poinformować ją.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

 

Z pozdrowieniami,

Jabłko

 

Bardzo szybkie tłumaczenie przez Google odpowiedzi z HC na temat odbiorników Spectrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z dopiskiem Spectrum :wink:

Dlaczego taka czarna przyszłość się maluje? :cry:

Podstawowa wada nadajników 2,4GHz... Każdy producent może ustalić własny protokół komunikacji. Dzieki temu "udogodnieniu" stajesz się skazany na odbiorniki jednej firmy.

Założę się, że tego w reklamach nie napisali... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tym nic dziwnego. Tak samo było i jest w 35MHz i w innych częstotliwościach z sytemem PCM-nie są kompatybilne między różnymi firmami. Niby czemu Mercedes ma stosować takie same systemy jak np. FSO. Robi swój system, udoskonala go i stara się robić jak najlepiej. Było tylko kwestią przypadku, że w starych zakresach częstotliwości, przy PPM wiekszość odbiorników i nadajników była ze sobą kompatybilna. A jednocześnie jak wiele było z tego powodu kłopotów i mieszania elementów dobrych producentów z firmami badziewnymi. To dzięki temu było tak wiele "zakłóceń". Jeśli ktoś stosował i stosuje sprzęt dobrych firm, nie zauważa kłopotów. Bardzo długo zajmuję się modelarstwem RC i jakoś nigdy, ani razu nie zarejestrowałem żadnych zakłóceń (chyba, że na drążkach ,http://www.pfmrc.eu/images/smiles/icon_lol.gif ) które u innych ponoć występowały. Ale i też nigdy nie używałem żadnych eSkay`ów ani Sanw. Wybierałem pewniaków (JR lub Futabę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i też nigdy nie używałem żadnych eSkay`ów ani Sanw. Wybierałem pewniaków (JR lub Futabę).

:wink: Bez obrazy do przedwczoraj używałem Hiteca Flash 5 i nie miałem z nim problemów.

Właśnie zastanawiam się nad kupnem Sanwy 6000. Mówisz, że badziewie? Nie stać mnie na górną półkę. Chętnie wysłucham opinii chociaż to nie ten dział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się nad kupnem Sanwy 6000. Mówisz, że badziewie? Nie stać mnie na górną półkę. Chętnie wysłucham opinii chociaż to nie ten dział.

 

Chyba Sanwy VG6000 ?? - Jeżeli tak - na początek lepszy wybór niż Flash 5 choć ma tylko 4 pamięci. Służyła dzielnie 8) i dalej służy jako nadajnik do nauki latania - polecam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba Sanwy VG6000 ??

Myślałem o SANWA RD6000Super - taka jest aktualnie do sprzedania. Czym się różni od VG i czy warto?

Tym bardziej warto - ma więcej mikserów oraz obsługuje - z tego co pamiętam - helikoptery ( VG6000 tylko samoloty )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam polecę Hobby Kinga :twisted: A moduły już podobno czekają na dodanie do sklepu ... Potem tylko moduł w budę Turnigy :lol:

 

Panowie wyższość Gwiazdki nad Wielkanocą ... Każda aparatura ma swoje przeznaczenie, każda ma swoje plusy i minusy ... To trzeba sporo poczytać na ten temat i samemu zadać sobie pytanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.