Skocz do zawartości

Flash 5 Problem z zakłóceniami


Marcin K.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W niedziele poległ mój kolejny model z powodu zakłóceń. W sobotę wymieniłem antenę, myślałem ze przerwana, a tu praktycznie bez zmian. Zawsze latam w tym samym miejscu i dopiero od kilku miesięcy zaczęło się coś dziać. Kolega na tej samej częstotliwości(oczywiście na innym kanale) lata w centrum miasta w parku i ma brak zakłóceń.

Jaki może być tego powód? Co mam robić? Radio o serwisu czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To ja odpowiem może konkretnie ...

Na odległość nikt nie jest w stanie określić co działa lub szwankuje. Masz podejrzenia to oddaj aparaturę do sprawdzenia w komplecie (nadajnik , odbiornik). Kolegą się nie sugeruj bo może mieć odbiornik mniej podatny na zakłócenia (np z podwójną przemianą).

Skontaktuj się np z p.Wieśkiem Dzikiem z ArtHobby i zapytaj czy jest w stanie tym się zająć. Kiedyś dystrybutorzy odsyłali Hitec'i do Bydgoszczy. Telefonu do f-my z Bydgoszczy nie mam ale może załatwisz to przez ArtHobby. Możesz spróbować jeszcze przez PitLaba.

 

Edit: Sprawdź zasięg ze złożoną anteną. Nic sam nie kombinuj, nie poprawiaj zimnych lutów itd . Daj zarobić fachowcom ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swoim Flashem też miałem przeboje. Inna kwestia że kupiłem go za grosze. Oszczędny traci dwa razy :?

Nadajnik wysłałem do pana Pieca do Bydgoszczy. Skontaktuj się z nim telefonicznie: (052) 322-51-72. Teraz nadajnik mam dalej podrapany, poklejony ale technicznie jak nowy! A to jest najważniejsze.

 

Całkiem niedawno natknąłem się jeszcze na to .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do pana Pieca do Bydgoszczy. ...

 

Całkiem niedawno natknąłem się jeszcze na to .

 

Dokładnie to jest to ... Sam sobie zaraz numer zapiszę :wink:

Tego drugiego z praktyki nie znam ale na elektrodzie opinie były różne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.