Skocz do zawartości

Śniadanie Mistrzów - Festiwal Modelarski Bytom


Motylasty

Rekomendowane odpowiedzi

An żeby pokazać jak wygląda karton i plastik w wydaniu mistrzowskim parę fotek z Festiwalu Bytomskiego.

Zebrałem tu fotki z lat 2004-2007.

Na pierwszej fotce A-10 wykonany z kartonu

red0.jpg

Na drugiej budowa kartonowych motocykli od podstaw

red11.jpg

Reszta to juz plastiki

red1.jpg

red2.jpg

red3.jpg

red4.jpg

red5.jpg

red6.jpg

red7.jpg

red8.jpg

red9.jpg

red10.jpg

red12.jpg

red13.jpg

red14.jpg

red15.jpg

red16.jpg

red17.jpg

red18.jpg

red19.jpg

red20.jpg

red21.jpg

red22.jpg

red23.jpg

red24.jpg

red25.jpg

red26.jpg

red27.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Nie wiedziałem, że nasza Armia ma takie maszyny na stanie. :wink: To chyba F-16 Block 152X :twisted:

 

Niezła robótka.

W tym Roku będzie Radom 2009. Mam nadzieję, że znów będzie wystawa modeli redukcyjnych. :wink: Pomijając tę resztę wariatów włączających alarmy w samochodach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiedziałem, że nasza Armia ma takie maszyny na stanie. :wink: To chyba F-16 Block 152X :twisted:

 

Niezła robótka.

W tym Roku będzie Radom 2009. Mam nadzieję, że znów będzie wystawa modeli redukcyjnych. :wink: Pomijając tę resztę wariatów włączających alarmy w samochodach :mrgreen:

 

możesz powiedzieć, na którym zdjęciu widzisz f-16, bo ja się dopatrzeć nie mogę 8)

 

EDIT: już wiem, chodzi Ci o ten z gwiezdnych wojen... przecież nie ma 152x... ech co za gafa :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.