Skocz do zawartości

Li-pol znów katastrofa.


Krychol RC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie mam pewien pakiet li-pol i nastało przy nim zwarcie czy pakiet nadaje cię jeszcze do latania. Zrobił się tak jakby napompowany poprostu mięki z jednej i z drugiej myślę ,że gdyby nie koszulka na pakiecie napompował by się bardziej czy to da sie jakoś odratować?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Większość poważnych encyklopedii (np PWN) trochę inaczej podaje objaśnienie słowa utylizacja :wink: :

utylizacja [łac. utilis ‘użyteczny’, ‘przydatny’], wykorzystywanie produktów odpadowych lub materiałów, które straciły wartość użytkową (np. makulatury w papiernictwie).

Tak więc zgodnie z tą definicją spalenia nie można traktować jako utylizację, a jedynie jako unieszkodliwienie (przy zachowaniu określonych warunków procesu). W żadnym wypadku nie proponuję też unieszkodliwiania spuchniętych Lipoli metodą spalania :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem na video google jak wybuchają takie lipolki :D Radzę uważać ze zwarciami :D Choć nie wiem czy od tego mogą wybuchnąć :) W sklepie jakimś zauważyłem ostatnio woreczki do ładowania akumulatorków (oczywiście anty ogniowe i wybuchowe :D tak mniemam) :D z dopiskiem chroń swoją rodzinę ;)

 

ale to tak btw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet rozładowałem i ładuje aby sprawdzić ile ma pojemności bo pewnie stracił tyle że to szok! A kosztami za nowy pakiet obciążę kuzynkę która zrobiła za moimi plecami zwrorę i się cieszyła że iskry lecą :lol: O ALE FAJNE ISKIERKI :lol:

Chociaż mówiłem jej ze 1 000 000 razy nigdy nie rób zwarć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.