Skocz do zawartości

Osprzęt do modelu


Miałczek

Rekomendowane odpowiedzi

wiem że to nie jest model dla początkujących dostałem go więc można się rozbijać jestem na etapie budowy spitfire ale zanim zacznę latać to muszę się nauczyć latać :mrgreen: dlatego pytam się czy jest coś jeszcze potrzebne do latania chodzi mi o sprzęt :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zaczynasz przygodę z modelami RC polecam jakiś symulator na PC, ja latam na Aerofly Profesional de Lux bardzo realistyczny symulator, bardzo mi pomógł wyrobić prawidłowe nawyki w sterowaniu.

 

Pytasz o baterię ale nie piszesz dokładnie do czego, czy do żarki czy zasilania odbiornika,jeśli to drugie to zaopatrz się w standardowy pakiet akumulatorków 4,8V w zupełności powinien wystarczyć.

 

dostałem go więc można się rozbijać

Mi by było szkoda wolałbym poćwiczyć na sucho być może rozbicie modelu nie będzie konieczne?

 

Aha o śmigle nie trzeba Ci przypominać bo nie pisałes nic o nim? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.